Нерухомість у Львові

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 246247248249250 ... 285>
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 17:49

  akurt написав:[b] з хлопчиною, що переїхав сюди з жінкою з Дніпра у 2015 році...


akurt - графоман весьма продуктивный, живёт под девизом ни дня без строчки (а лучше даже целого лонгрида развесистой львовской клюквы). Звезда уже берёт интервью сам у себя.
geoleo
 
Повідомлень: 249
З нами з: 08.09.15
Подякував: 75 раз.
Подякували: 111 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 17:56

  geoleo написав:
  akurt написав: з хлопчиною, що переїхав сюди з жінкою з Дніпра у 2015 році...


akurt - графоман весьма продуктивный, живёт под девизом ни дня без строчки (а лучше даже целого лонгрида развесистой львовской клюквы). Звезда уже берёт интервью сам у себя.


Заздрите?
Беріть приклад: я дуже активний, встигаю багато...

І до речі - реально багато моїх друзів переїхали у Львів з Дніпра... навіть раніше 2015 року...
Приблизно на рік...
Запрошую написати ЩОСЬ КОРИСНЕ. Ну, наприклад, як з травня зсунулась з місця купівля б'ьетонометрів для родини у Львові! Чи є де жити?
Які враження? Поради? Висновки?
Я почитаю.

  Bolt написав:Мене в тих субсидіях найбільше вкурвлює, що поробили завищені норми, а тепер за економіб будуть ще гроші вертати.


Будете сміятится - але реально в серпні на картку банка повертали!!! Дуже і дуже багатьом людям!
Хто соромився прийти - надсилали листи-запрошення (не жартую).
"Аттракцион невиданной щедрости": якщо ти "правильно" прописав-перепросив родичів, то тобі приз - "Приз! В студію!" - крім зовсім безкоштовних комунальних послуг ще й у вересні повернули 100х6,9579=695,79 гривень!
Lambada б сказала... ну: я навіть боюсь повторити, щоб вона сказала.... А люди отримали і купили віски... А чом би й ні?

В мене ще навесні була пропозиція до знайомих.
Це на тему пасивного доходу.

Сидимо у Запоріжжі - їмо судака, закусюючи ним самогон. А може й не судака - якась риба дніпровА.
Один сусіда хвастається: субсидія в мене - 3 500 на місць!
Ліміт газу не вибираю!
Випили. Закусили.
Другий бідкається: а в мене всього на газ - 1100 гривень на місяць... Мені - мало!
Випили. Закусили.

Я подивися на будинок того сусіди, що бікається, непоганий: три поверхи, живе три покоління...
Тут же й цех у подвір'ї: виготовляють залізні ворота та хвіртки - звісно - електрику крадуть...
Я й кажу, от Ви даєте, одному багато - іншому мало - киньте шланг одне одному - та нехай те нещасне, що отримує субсидію 3 500 на місяць (в родині три дорослих, всі мають дохід) - продає сусідові зі зніжкою - не по 6.9579 гривні за куб, а по 5.9579...
Випили. Закусили.
- Скільки тут того шлангу треба?
- 10 метрів - дурниці!
Випили. Закусили.
Подивилися, чи дійсно вистачить 10 метрів...

P.S. Навіть подумати боюся, які зараз слова - якщо це слова - для мене шукає Lambada...
Але ж це не я варю електрозварювальним апаратом ворота та хвіртки...
Я просто саме зараз слідкую за ринком акцій Майкрософт, ти ба! Вже 1 акція = 84,63 долара - за один день +0,91 відсотка!
З один день...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9732
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3613 раз.
Подякували: 1280 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 18:50

Козак проти налоХів на будь який пасивний прибуток. Людина, що активно заробила гроші має право їх інвестувати і кайфувати! Всі податки сплачені вже під час їх заробляння. А податок на вже оподатковане, то не є податок, то є налоХ! :evil: Інвестиція - це фінансова свобода громадянина від держави і допомога державі в створенні робочих місць. Людина сама себе тягне. То й брати з неї щось, то є паскудство. 8)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30200
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 20:07

Re: Нерухомість у Львові

  akurt написав:Я просто саме зараз слідкую за ринком акцій Майкрософт, ти ба! Вже 1 акція = 84,63 долара - за один день +0,91 відсотка!
З один день...


пане акурт,
ви краще подивіться сюди - за 1 місяць 100%
http://prntscr.com/hgfdt2

що там якась дрібося ті мікрософти... із гугликами і аймазончиґґами безоса :)


2) що думаєте по цій статті, секція "Нєдвіжімость"
http://maxpark.com/community/5282/content/5263373
greenozon
 
Повідомлень: 16285
З нами з: 01.06.14
Подякував: 436 раз.
Подякували: 1607 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 21:03

Ех... козаче - козаче...
Як би ж вони вміли рахувати...
Я вже не кажу - думати...
А напишеш щось корисне - спеціально трохи дратуючи - якийсь хлоп без житла - ну не зміг бідолага заробити на хатинку - родина ночує у гаражі таксопарку - пише: "графоман"...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9732
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3613 раз.
Подякували: 1280 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 28 лис, 2017 22:05

  akurt написав:Ех... козаче - козаче...
Як би ж вони вміли рахувати...
Я вже не кажу - думати...

А що тут думати? На всі активні методи заробітку треба зробити єдиний податок 5%. Та й це мабуть забагато, досить й 3%. На деякі види діяльності на певний період взагалі скасувати податки. Людина, що назбирала собі горщик із золотими монетками, з яких сплачені всі податки, має право їх витрачати як захоче: може кидати в море, може закопати під грушею, може інвестувати в бетон, кріпту, валюту або пропити і прогуляти. І нікому до того немає бути ніякого діла. А якщо раптом та розумна людина зможе примножити пасивно кількість золотих монеток в тому горщику, то шана їй і слава! :P Їсти в держави не просить? Ну й добренько... :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30200
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 лис, 2017 09:33

Козак-характерник
Доброго здоров"я!
....що там з вашим бітком? - Ви казали, що дочекаєтесь кінця року і злиєте його пА 10кує(якщо він цього досягне)......але, наскільки мені відомо, то ви НЕ ВТРИМАЛИСЬ і десь місяць тому, злили частину-половину(а може і всЕ)?
...то як зара у Вас справи з криптою?(можна у % або у циферках)
Дякую!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 лис, 2017 10:40

Re: Нерухомість у Львові

Долярчик

Здається в оренду особняк у Суховолі.
6 500 грн.
Lviv, Ukraine

Здається в оренда новозбудований особняк в Суховолі.Кількість поверхів 2,на першому поверсі кухня- студіо+ванна кімната, на другому 3 кімнати +душ .Опалення газовий конвектор.Бойлер на воду.Зроблений ремонт,МПВ.Ціна 6500 грн.
jump
 
Повідомлень: 4213
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1284 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 29 лис, 2017 17:56

В Суховолі був багато разів - ну, я знаю... Це далеко їздити. Але бачте як - люде хочуть 6 500...
Нехай будЕ... Чом би людям і не заробляти...

Там єдиний інтересний об'єкт - прихований ШИКАРНИЙ готель Львівської залізниці.
Там така інтересна історія - вона відбулася за життя Кирпи.
Був готель такий крутий - що мама - не горюй!
СПА центр - я думаю читачі такого нівколи в житті не бачили - з круглим плавальним басейном.
Дуже шикарно... і три поверхи шикарних готельних номерів.
Весь персонал вже років з 20 годується за рахунок Львівської залізниці, типу вони не покоївки, а провідниці та машиністи локомотивів... Робота вночі... Ну, то таке... Стаж там всілякий...
Щоб на нього не наклала руку "нечиста сила" - його вдало перейменували щось на гатунок "Навчально-методичний центр Львівської залізниці". Типу там нібито вчать дівчата 18-річні хлопців вправно замінювати під вагонами композиційні гальмівні колодки... Справа важка: хлопці повинні не як всі хлопці лежати - зверху - ні! - знизу треба лежати! А вона - зверху! І ще й стукати молотком там... ну щоби витягти прутня з отвору... Я мав на увазі гальмівну колодку! І треба лежати на спИні прямо на рейках ... дуже важко! Тому - номери люксові і басейн круглий...
Готелі в Києві та в Шарм-єль-Шейху нервово курять обабіч...
Я просто там і в номерах ту проблєму колодок з дівчатами обговорював, і змащував ті колодки там і коньяком, і салом з оселедця, і пірнав у той дивовижний круглий басейн...
(це - для знавця Львова на ім'я geoleo - вумного, як та вутка... мене зразу викрив, що я чужий - а я в тому басейні з дівчатами плавав, коли він ще не знав, що з ними й робити... Щось раптом замовк.. графоманчик наш... а так дихав... так дихав...)

Але їхати туди довго-довго...

Долярчик! Бачте скільки люду налетіло з - порадами про пасивний прибуток - слава Богу, не один я... Ось вже й нова порада...
100 відсотків - за один місяць!
Цитата:
ви краще подивіться сюди - за 1 місяць 100%
http://prntscr.com/hgfdt2


Я й відкривати те посилання не буду, вчора трохи заробив - 3 250 долярів - гроші невеликі, але - лежачі на канапі...
Хай будЕ...

P.S. Ой, Lambada лаятиметься... треба вуха чимось закрити... Я таких і слів зроду не чув, як вона знає... закриваю... вуха...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9732
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3613 раз.
Подякували: 1280 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 29 лис, 2017 21:20

...успіх там, де ним вміють ділитись! ))

....ну і добренько :D ....давайте ще раз пороздумуємо про пасивний і не тільки прибуток(слово "дохід", я замінив на "прибуток"!)
...як ми вже тут зробили підрахуя :mrgreen: , щодо пасивного прибутку......- то це купити однушку в місті Левенятка і здавати її 10-ть років, щоб отримати 100% прибутку!(чистяку)
....а я щось сьогодні зловив себе на думці, що якщо 10р. = пасивний прибуток, то 5-ть р. - це напів-пасивний(коли виходиш за 5-ть р. на 100% прибутку).......а активний прибуток - це коли за 1-2р. виходиш на 100% приб. - тобто, це - коли вложив, наприклад, тих же 30кує, що коштує однушка з ремонтом(приблизно) в "якийсь товар" і через 1-2р. отримав тих же 30кує прибутку :shock: і ще є у вас в розпоряджені той товар, в який вложились 1-2р. тому!
....так от питання наступне: а чи є в когось адекватні ідеї, чи реальні приклади отого "активного прибутку"?......ну, чи хоча б "напів-пасивного"? - якого можна ЗАРАЗ реалізувати в нашому місті?!
...ну і краще з меншим стартовим капіталом, наприклад +/- 10кує! - бо якщо є тих же таки 30кує, то переважно з"являється лінь і вона вас "заставляє" вложитись в ПАСИВНИЙ прибуток(ту ж таки однушку) :D
Буду вдячний всім за різноманітні ідеї та конкретні приклади з життя!!!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 246247248249250 ... 285>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 910, 911, 912
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
9110 6979316
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 07 чер, 2024 23:13
flysoulfly
24834 16594779
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 07 чер, 2024 18:43
ihorkyiv
10026 6282414
Переглянути останнє повідомлення
Вів 04 чер, 2024 12:31
Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама