|
Валютний ринок в контексті ДС |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
Додано: Нед 09 бер, 2025 08:08
Мені сьогодні наснилося, що випали усі зуби. Враховуючи, що я наскирдував баксів, мабуть, це до того, що курс іще знизиться. Це згідно сонника
-
Investor_K
-
-
- Повідомлень: 12186
- З нами з: 21.12.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 927 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 07 бер, 2025 15:57
Visky написав:Чекаю сьогодні на чергове зниження $/₴ ще на 10-15 коп. І в пн, вт теж, якщо Є/$ суттєво не просяде.
Не дочекались...
-
sergey_sryvkin
-
-
- Повідомлень: 2374
- З нами з: 19.02.14
- Подякував: 681 раз.
- Подякували: 696 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: П'ят 07 бер, 2025 00:35
Чекаю сьогодні на чергове зниження $/₴ ще на 10-15 коп. І в пн, вт теж, якщо Є/$ суттєво не просяде.
-
Visky
-
-
- Повідомлень: 1727
- З нами з: 27.04.10
- Подякував: 192 раз.
- Подякували: 200 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Чет 06 бер, 2025 23:02
ihorsic написав: asti написав: ihorsic написав:Звідки Пишний черпає позитив? Зміцнення гривні продовжується. А чи надовго???
Я би у цій ситуації інше питання ставив - навіщо??!
Продовжуючи тему науя Нацбанк підняв облікову ставку на 1%?
напевне, щоб зменшувати тиск на гривню, й відповідно тримати курс 
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13320
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 842 раз.
- Подякували: 1790 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Чет 06 бер, 2025 20:37
ihorsic написав: asti написав: ihorsic написав:Звідки Пишний черпає позитив? Зміцнення гривні продовжується. А чи надовго???
Я би у цій ситуації інше питання ставив - навіщо??!
Продовжуючи тему науя Нацбанк підняв облікову ставку на 1%?
можливо тому, щоб утримати курс відносно ростущого євро
-
flyman
-
-
- Повідомлень: 43127
- З нами з: 09.03.14
- Подякував: 1650 раз.
- Подякували: 2895 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
4
Додано: Чет 06 бер, 2025 18:23
ЄЦБ знизив ключові процентні ставки вдруге з початку року
Європейський центральний банк (ЄЦБ) 6 березня знову знизив усі три основні процентні ставки на 25 базисних пунктів. Про це йдеться в повідомленні регулятора.
З 12 березня базова ставка за депозитами становитиме 2,5%, ставка основних операцій рефінансування – 2,65%, ставка за маржинальними кредитами – 2,9%.
Як зауважили в ЄЦБ, процес дезинфляції іде належним чином. Інфляція, в цілому продовжує розвиватися згідно із очікуваннями регулятора, і останні прогнози щодо неї тісно збігаються з попередніми.
Європейський центробанк наразі прогнозує, що у поточному році загальна інфляція в середньому становитиме 2,3%, 1,9% – у 2026-му, 2% – у 2027 році. Перегляд очікувань щодо 2025 року в бік збільшення відображає сильнішу динаміку цін на енергоносії.
Регулятор також прогнозує зростання економіки єврозони на 0,9% на 2025 рік, 1,2% на 2026-й та 1,3% – на 2027-й. Як зауважується, погіршення очікувань на 2025 та 2026 роки відображає зниження експорту та тривалу слабкість інвестицій, що частково зумовлено високою невизначеністю торгівельної політики, а також ширшою політичною невизначеністю.
Зростання реальних доходів населення та поступове послаблення впливу попередніх підвищень ставок залишаються ключовими факторами, що зумовлюють очікуване відновлення попиту з часом.
-
jump
-
-
- Повідомлень: 5149
- З нами з: 18.08.09
- Подякував: 102 раз.
- Подякували: 1325 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 06 бер, 2025 14:46
ihorsic написав: asti написав: ihorsic написав:Звідки Пишний черпає позитив? Зміцнення гривні продовжується. А чи надовго???
Я би у цій ситуації інше питання ставив - навіщо??!
Продовжуючи тему науя Нацбанк підняв облікову ставку на 1%?
Я про таке читав... 🤔 Земна частинка космосу увійшла у зону хаосу. Старі закони фізики не діють. Всюди повний сюр. Найкраще пристосовані до нової сюр.реальності душевнохворі. Бо все відбувається якраз по уявлюваних ними “законах”. Але там це тривало довго... До речі про сюр. Нині гривневі овдп вже на 5.5% перегнали доларові від 1.1.24р. Абс.рекорд за понад рік. Для рівноваги курс мав би бути 43.77 нині: 06.03.25 41,3680 43,7676 2,400 5,48%
-
Bobua
-
-
- Повідомлень: 2716
- З нами з: 24.08.10
- Подякував: 131 раз.
- Подякували: 191 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
Додано: Чет 06 бер, 2025 14:31
asti написав: ihorsic написав:Звідки Пишний черпає позитив? Зміцнення гривні продовжується. А чи надовго???
Я би у цій ситуації інше питання ставив - навіщо??!
Продовжуючи тему науя Нацбанк підняв облікову ставку на 1%?
-
ihorsic
-
-
- Повідомлень: 1524
- З нами з: 07.04.10
- Подякував: 36 раз.
- Подякували: 82 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 06 бер, 2025 14:18
greenozon Офіційно підняли з 14.5% до 15.5%. Реально ж (по депозитних сертифікатах і рефінансуванню) з 17/17.5% до 19/19.5%.
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 6349
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 964 раз.
- Подякували: 674 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Чет 06 бер, 2025 13:35
пристебніться панове вже за півгодиники все дізнаємось!
-
greenozon
-
-
- Повідомлень: 16775
- З нами з: 01.06.14
- Подякував: 587 раз.
- Подякували: 1764 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
1
7
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
|
36714 |
39440842 |
Вів 23 чер, 2026 12:05 rjkz
|
|
|
2232 |
13909740 |
|
|
|
7978 |
24058609 |
П'ят 22 гру, 2023 23:55 Hotab
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|