|
Налогообложение физ. лица после продажи акций |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
Додано: Вів 25 січ, 2011 16:56
Sammy написав:Сорри, не точно выразился. Ушлые инспектора обычно говорят: где написано в Законе, что комиссионные брокера - это ваши затраты? Ну а раз прямо не прописано - трактуют в свою пользу...
стоп, т.е. здесь дело принципа, а не норма закона действует, я правильно понимаю?
если я подам декларацию "правильную" с моей точки зрения, то инспектор в любом случае ее примет, и если будет ссылаться на какие либо документы я могу послать его в сад курить бамбук?
-
biz
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 25 січ, 2011 16:57
biz написав:стоп, т.е. здесь дело принципа, а не норма закона действует, я правильно понимаю?
если я подам декларацию "правильную" с моей точки зрения, то инспектор в любом случае ее примет, и если будет ссылаться на какие либо документы я могу послать его в сад курить бамбук?
шлите по почте. и пусть они доказывают сами.
-
San
-
-
- Повідомлень: 33456
- З нами з: 08.04.08
- Подякував: 2331 раз.
- Подякували: 2612 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 25 січ, 2011 17:10
biz написав:стоп, т.е. здесь дело принципа, а не норма закона действует, я правильно понимаю?
если я подам декларацию "правильную" с моей точки зрения, то инспектор в любом случае ее примет, и если будет ссылаться на какие либо документы я могу послать его в сад курить бамбук?
Бывали случаи, когда подателя "неправильной" декларации вызванивали, искали ит.д. Оно Вам надо? В конце концов, не последний же раз подаете  Увидитесь еще со свом инспектором и не раз...
-
Sammy
-
-
- Повідомлень: 593
- З нами з: 19.08.08
- Подякував: 39 раз.
- Подякували: 7 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 26 січ, 2011 09:12
вопрос коллеги - если год вышел чуть ниже чем в 0 (с учетом комиссий брокера), декларацию подавать обязательно?
-
biz
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 26 січ, 2011 09:19
biz написав:вопрос коллеги - если год вышел чуть ниже чем в 0 (с учетом комиссий брокера), декларацию подавать обязательно?
Дружище, это же в твоих интересах. Если официально задекларируешь убытки, то они уменьшат тебе налоги в следующем году  Только нужно, чтоб на твоем экземпляре декларации налоговая поставила штемпсель, иначе сложно будет доказывать убытки 2010 года в следующем прибыльном году.
-
Sammy
-
-
- Повідомлень: 593
- З нами з: 19.08.08
- Подякував: 39 раз.
- Подякували: 7 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 27 січ, 2011 16:41
qwasqwas20 написав:это согласно нового НК, по которому будем отчитываться в следующем году.
+1
-
KVK
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 27 січ, 2011 16:56
ок, а як тоді викладати маржиналку??? (здавати всі угоди і резульати по ним) чи можна просто підбити загальну суму, що була списана/додана до основного рах. від операцій здісненим на кредитному рахунку. І якщо перший варіант - то чи підбивати емітента до емітента, тобто на основному рах. приклад. дохід від операцій з АЛМК +1000грн. а збиток на маржинальному рахунку від операцій з АЛМК - (-1100грн.). Як тоді? Чи можна математично сумувати ці цифри (тобто виходить загально ЗБИТОК, а не дохід!!!)?
-
mishOK
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 27 січ, 2011 16:56
Вот постил на идеях портфеля
кому интересно ответ налоговой на мой запрос
Виходячи із суті отриманого листа ми прийшли до висновку, що Вас цікавить(лять) наступне(ні) уніфіковане(ні) запитання наявне(і) в нашій базі, а саме:
2755 Чи потрібно ФО, яка протягом поточного звітного року отримувала інвестиційний прибуток, подавати декларацію про майновий стан і доходи з 01.01.2011 року та у який термін? (категорія 160, підкатегорія 160.25)
Уніфікована відповідь з Єдиної бази податкових знань:
Діє з 01.01.2011
Відповідно до п. 179.2 ст. 179 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі – ПКУ), обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи:
- виключно від податкових агентів, крім випадків, прямо передбачених розділом IV;
- від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок.
Згідно із пп. 170.2.2 п. 170.2 ст. 170 ПКУ запровадження обов’язку податкового агента для професійного торговця цінними паперами, включаючи банк, не звільняє платника податку від обов’язку декларування результатів усіх операцій з купівлі та продажу інвестиційних активів, здійснених протягом звітного (податкового) року як на території України, так і за її межами, за винятком випадків, зазначених у пп. 170.2.8 п. 170.2 ст. 170 ПКУ.
Враховуючи вищевикладене, фізична особа, яка протягом звітного податкового року отримувала дохід у вигляді інвестиційного прибутку, повинна подати декларацію про майновий стан і доходи в термін до 1 травня року, що настає за звітним.
Якщо, виходячи з отриманої відповіді, у Вас виникли додаткові запитання, рекомендуємо їх сформулювати в наступному зверненні.
Завжди раді допомогти.
Інформаційно-довідковий департамент
державної податкової служби
-
KVK
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 27 січ, 2011 16:59
Вот сам запрос написан на общедоступном, так чтоб даже в налоговой поняли
суть вопроса районный инспектор говорит что срок сдачи отчета 1 мая
городская консультационная служба 0 9 февраля
город говорит что считаем по НК район что по сарому закону...
"Прошу разъяснить
Частный предприниматель, работающий на едином налоге
в 2010 году кроме доходов от предпринимательской деятельности получил инвестиционный доход (от покупки - продажи акций через биржу), т.е. доход не от предпринимательской деятельности а как гражданин Украины, в какие сроки ему необходимо сдать годовую декларацию по инвестиционному доходу - до 9 февраля или до 1 мая 2011 года?
По какому закону будет исчисляться инвестиционный доход за 2010 год по Закону о подоходном налоге с физ. лиц или по Налоговому кодексу?
Какие расходы можно отнести на затраты при покупке- продаже акций через биржу
(комиссия брокера, плата за пользование информационной системой, предоставляемой брокером, плата за электронно – цифровую подпись, почтовые расходы при заключении договоров ), учитывая что согласно законодательства Украины граждане Украины не могут самостоятельно, минуя брокера, торговать акциями на бирже и значит эти расходы являются непременным условием получения дохода." Вот
-
KVK
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 27 січ, 2011 17:03
KVK
і яка відповідь прийшла??? Чи ще не приходила?
-
mishOK
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
3 |
9169 |
|
|
|
3 |
9622 |
|
|
|
3 |
3161 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|