Нерухомість у Львові (ситуація на ринку, ціни, проблеми...)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345 ... 44>
Повідомлення Додано: Пон 11 жов, 2010 20:54

kclviv написав:budivelnik
Шановний співрозмовнику, я тут не для того щоб лишній раз пропіаритись, фірма наша і без того відома і має своїх клієнтів!!! А ДЛЯ ТОГО, щоб донести людям потрібну на мій погляд їм інформацію, якщо комусь інформація буде не цікавою, то в будь який час можна 1 раз клікнути мишкою і перейти наприклад на Вашу гілочку!!!

Але все одно дякую за зауваження :D

+1
Розумієте. Ви зі Льву, і ви можете розповісти тут правду, яка не подобається будівельнику...
а саме про те. что квартири у Львову не коштують як на пику зростання, перед кризою. а він каже що так і є. що вони вже майже вирівнялись... Тому ви незручний співрозмовник для нього... :D
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 11 жов, 2010 22:00

jde написав:
kclviv написав:budivelnik
Шановний співрозмовнику, я тут не для того щоб лишній раз пропіаритись, фірма наша і без того відома і має своїх клієнтів!!! А ДЛЯ ТОГО, щоб донести людям потрібну на мій погляд їм інформацію, якщо комусь інформація буде не цікавою, то в будь який час можна 1 раз клікнути мишкою і перейти наприклад на Вашу гілочку!!!

Але все одно дякую за зауваження :D

+1
Розумієте. Ви зі Льву, і ви можете розповісти тут правду, яка не подобається будівельнику...
а саме про те. что квартири у Львову не коштують як на пику зростання, перед кризою. а він каже що так і є. що вони вже майже вирівнялись... Тому ви незручний співрозмовник для нього... :D


1 Ви вже на одній гілочці договорились до того що вся україна складається з тупих власників квартир , валютних і гривневих депозитів . Тут також збираєтесь до цього ж прийти :?:
2 В мене не має жодних протиріч з kclviv , по тій простій причині , що я будую , а вони продають
3 Попросіть kclviv звернутись до АН Новий Формат ( як не як вони колеги ) з проханням вияснити ситуацію по тому житлу про яке я писав , а саме:
Рясна-Руська
2007 - 550
2008 - 800
2009- 650
2010 - 700
Я Вас заявляю , що відповідь цього моніторингу буде для Вас не приємнгою
4 На сьогодні в kclviv не має пропозиції житла в районі Рясна-Руська , або в аналогічних районах ( Зимна Вода , Сокільники, Бірки , Давидів ) по ціні кращій ніж пропоную я .
5 На жаль якась не зрозуміла для мене зависть затьмарює Вам розум . Не розумію , чому Ви вважаєте або ціну 550 в 2007 році заниженою , або ціну в 700 в 2010 - завищенною :?:

В 2007 в час доступного кредитування і наявних 20 000 власних коштів + власна однокімнатна всі хотіли отримати житло в межах міста , тому потрібно було демпінгувати , щоб звернути увагу на свої проекти , в 2008 в першій половині року , в звязку з різким обесціненням долару , склалась ситуація , що гребли все підряд і фізично не було що купувати на ті суми валюти які гуляли ринком , в 2009 після різкого обвалу цін і відсутності доступного кредитування , на руках у населення залишилось тих самих 20 000 + власна однокімнатні і повна відсутність кредитування , тому ті хто міг надати кредит на 30% недостаючих грошей змогли навіть продавати на стоячому ринку , а в звязку з тим що товарні запаси таких людей не безмежні , вони навіть змогли і піднімати ціни . Все одно дешевше ніж в мене практично не має .
Поцікавтесь в kclviv , чи може він запропонувати Вам трьохкімнатну в 82 кв м за 57 000 доларів . Будете здивовані , але такої ціни не має ні де .
Ви зможете отримати пропозицію на 140 кв м по 80 000 доларів( будинок 20 км за містом) , або 28 кв м по 33 000 ( однокімнатна в місті )

Так що я зараз в потрібномі місці з потрібним форматом житла , з можливістю надати кредит під 15% річних в валюті без довідок з роботи і затрат по страхуванню на 2 роки і 30 % від вартості житла .
Це і допомагає мені отримувати прибутки вищі від теоретичних вкладень на депозит з стрибками з грн на валюту
Я розумію , що Ви вважали всіх тупими і ці стандартні дії для будь якого бізнесмена який зайнятий в будівництві для Вас откровення і Ви зараз почнете щось співати що я був не правий бо продаж в 2007 за 550 , або в 2008 за 800 не еквівалентна продажу в 2010 за 700 але з кредитним плечем , але це бізнес і я не зобовязаний Вам все пояснювати . Я просто констатував слідуючі факти
а - була ціна в 550 , і ціна в 800 і ціна в 700
б - ціни були взагалі на одному будівельному майданчику
в - ціни на житло різної квадратури мною усереднювались
,

бо в 2007-2008 я продавав квартири в 125 кв м , а вже в 2009-2010 в мене була навіть квартира в 42 кв м( по 950 доларів квадрат) і 82 кв м по 650 доларів квадрат і якби я рахував в середньому , то середня ціна квадратного метру цієї бувшої 125 кв метрової квартири становила б 750 доларів , але розуміючи що розподіл великої квартири на дві меньших для мене також щось коштував + враховуючи що в майбутньому в мене все одно не буде однокімнатних квартир я й приводив ціну в 700 доларів.

Тепер , коли Вам все розклали на пальцях , можете тихенько казитись і кусати собі лікті від того , що хтось тупий і лінивий ( на Вашу думку) , навіть на такому тупому , повільному і обваленному ринку ( як Ви вважаєте) спокійно умудряється отримувати до 40 % в рік просто працюючи .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 жов, 2010 22:20

budivelnik написав:
jde написав:
kclviv написав:budivelnik
Шановний співрозмовнику, я тут не для того щоб лишній раз пропіаритись, фірма наша і без того відома і має своїх клієнтів!!! А ДЛЯ ТОГО, щоб донести людям потрібну на мій погляд їм інформацію, якщо комусь інформація буде не цікавою, то в будь який час можна 1 раз клікнути мишкою і перейти наприклад на Вашу гілочку!!!

Але все одно дякую за зауваження :D

+1
Розумієте. Ви зі Льву, і ви можете розповісти тут правду, яка не подобається будівельнику...
а саме про те. что квартири у Львову не коштують як на пику зростання, перед кризою. а він каже що так і є. що вони вже майже вирівнялись... Тому ви незручний співрозмовник для нього... :D


1 Ви вже на одній гілочці договорились до того що вся україна складається з тупих власників квартир , валютних і гривневих депозитів . Тут також збираєтесь до цього ж прийти :?:

Да нет - это просто ваш недалекий вывод, чего еще от вас то ожидать после несбывшегося загона???
budivelnik написав:2 В мене не має жодних протиріч з kclviv , по тій простій причині , що я будую , а вони продають

Да какие вообще притензии??? :D У него к вам тоже никаких :D :D :D

budivelnik написав:3 Попросіть kclviv звернутись до АН Новий Формат ( як не як вони колеги ) з проханням вияснити ситуацію по тому житлу про яке я писав , а саме:
Рясна-Руська
2007 - 550
2008 - 800
2009- 650
2010 - 700
Я Вас заявляю , що відповідь цього моніторингу буде для Вас не приємнгою

Я неоднократно спрашивал вас:
- Может район разросся?
- Может люди из-за экологии вдруг полюбили
На что получил ответ - это все в среднем - просто у меня квартирки дешевые.... а в нижнем сегменте все не так :D

budivelnik написав:4 На сьогодні в kclviv не має пропозиції житла в районі Рясна-Руська , або в аналогічних районах ( Зимна Вода , Сокільники, Бірки , Давидів ) по ціні кращій ніж пропоную я .

Не прикидывайтесь - вы и так не умно выглядите :D Объясню в очередной раз.
Я понятия не имею вообще что такое Рясна-Руська, но в принципе не может быть так. что квартиры там стоили в 2007-м 550$, в 2008-м - 800$. а сейчас - 700$ за квадрат... Либо квартиры другие либо еще что-то - но общей тенденции это совершенно не отражает. ни по Киеву. ни по Львову... Что мне тут с вами обсуждать - не понимаю - вы просто врете и точка!
budivelnik написав:5 На жаль якась не зрозуміла для мене зависть затьмарює Вам розум . Не розумію , чому Ви вважаєте або ціну 550 в 2007 році заниженою , або ціну в 700 в 2010 - завищенною :?:

Зависть к чему??? К травме в детстве??? :D Поверьте нет...
Это простая логика (слово такое). И все выводы из знания РН в Киеве, Днепре, Харькове, Одессе и немного Запорожье. Донецке. Крыму... Нигде цена не упала менее чем на 35%, а есть ниши рынка где упала ПОЧТИ НА 50%.
budivelnik написав:В 2007 в час доступного кредитування і наявних 20 000 власних коштів + власна однокімнатна всі хотіли отримати житло в межах міста , тому потрібно було демпінгувати....

Началось бла-бла-бла... Та я верю!!! :D Думаете открыли Америку (кстати сегодня день такой :D :D :D ) ?? Думаете в Киеве было как-то не так??? Но демпинг это при предложении недостроя в 1500 выставить в 1000 ГОТОВОЕ! а вы сказки тут рассказываете...
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 11 жов, 2010 22:21

Ооо, мєєстні рієлтори підтянулися! Жилльо будіттокадаражать! (ТМ) Ага, ага, канєчно! Тільки от звідки народ бабло візьме, а? Коли інфляція йде галопуючими кроками, а з/п то не зростають?!
P.S. 1-к за 33 000-дуже цікава пропозиція. Але я краще почекаю 2-к в новобудові _у_Львові_ за 50к. Ібо нєфіг.
Nighthawk
 
Повідомлень: 1175
З нами з: 17.07.09
Подякував: 89 раз.
Подякували: 396 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 11 жов, 2010 22:46

Отже все що вище - бла-бла-бла , а на те що нижче пояснюю
Но демпинг это при предложении недостроя в 1500 выставить в 1000 ГОТОВОЕ! а вы сказки тут рассказываете...

1 В пік в 2008 в мене було 800 , в цей самий пік в місті було 2000
2 Таким чином мої 550 в 2007 , приблизно дорівнювали 550/800 = ікс/2000 , звідки ікс = 1375
3 Сьогодні в мене 700 , таким чином ікс( в місті ) = 1750 , реально на сьогодні 1200 , але при цьому я надаю кредити , а у інших цих можливостей не має , тому й така різниця .

Тепер логіка для кандидата технічних наук доступна :?: Зрозумів де лаханувся :?: Лаханувся тоді , коли пікову ціну Києва в 2007 з ціною передмістя Львова порівнював.

Так для грамотних математиків пояснюю ціноутворення
ціна продажу = собівартість + прибуток , де собівартість ніколи не наближається до нуля і є відносно фіксованою величиною .
Таким чином
___________Київ_______________________________будівельник
рік____собівартість_прибуток__ціна___%____собівартість __прибуток__ціна___%
2007__1200_________1000______2200__+80%_______400_____150___550____+40
2008__1400_________1400_____2800__+100%______500______300___800____+60%
2009__1000_________600______1600__+60%_______450______200___650____+45%
2010__900_________700______1600__+65%_______450______250___700____+55%

Слабо в табличці розібратись :?:
Так само слабо зрозоміти чому в мене собівартість в рази нижча ніж в Києві :?:
Так само вистарчить сірої речовини , щоб побачити як і за рахунок чого ціна в Києві опустилась з 2800 до 1600 ( - 1200 ) , а в мене з 800 до 700 ( -100)
Слабо допетрати , що в маленькій організації а-ля будівельник не має роздутих штатів і ніколи не було + оподаткування оптимізоване по саме не хочу , тому в мене і виходить найнижча ціна що позволяє мені перехоплювати клієнтів великих організації які розраховували раніше на кредити , а тепер у випадку відсутності останніх створюють платіжоспроможний попит .

Слабо розібратись чому :?:
Інформація для роздумів з сигаретного ринку
Якщо у людини стає менше грошей , що вона робить - кидає курити :?: Чи переходить з мальборо на некст :?: ( по дорозі проходячи честер-ЛМ-бонд )
Що робить тютюнова компанія коли бачить що її клієнти перейшли на більш дешеві марки сигарет , опускає ціни на дорогі , чи піднімає на дешеві :?:

Подумайте , може логіка допоможе .
Для підказки
Я зараз і є тим хто має можливість не дати вмерти від нікотинової залежності , тому й можу піднімати ціну , в момент коли її всі опускають і не міг піднімати тоді , коли в кредит всім гроші на парламент роздавали.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 жов, 2010 23:06

budivelnik
Опять бла-бла-бла... Я никогда и не сравнивал цену в КИЕВЕ с ценой пригорода Львова :shock: Где и когда??? :shock: Неужели у вас такой низкий интеллект что вы не способны вести нить беседы не отвлекаясь на какие-то выдуманные глупости??? :shock:
И при чем тут кредит? Вы даете его не просто так, а под %. При этом пока собственник не выплатит - квартира не его. При этом кредит на короткий срок и т.д и т.п. Это скорее рассрочка, которую способны предоставить многие киевские компании снизив цену в долларах с 2008-го на 40% минимум... Не ясно зачем человеку платить такую цену все равно...

Но вы сделайте так - поднимите цену и давайте беспроцентный кредит а на форуме скажите всем, что продаете уже дороже чем в пик цен - вот повеселимся... Может кто-то и поверит :D

Ну а табличка вообще супер! Впервые встречаю соревнования КИЕВА (непонятно кто вообще) с каким-то будивельником.... Не надо только Киев под одну гребенку... В эконом классе и прибыли не те... Или ваши старые рассказы о КГС вранье??? У них же не было такой прибыли :wink: :D
А налоги - хм... тут вообще не в тему. Поборы могли влиять, но не налоги... :D

Аналогия с сигаретами - вообще бомба :D Я под столом :D
Сигареты невозможно измерить потребительскими качествами как недвигу!!!! :D
Я ж не сравниваю элитное жилье в Печерском, а беру цены КГС для сравнения с вашими... Они упали в долларе на 35%!

Что тут обсуждать вообще???
Заврались уже до того, что то одно говорите - то другое... Прочтите 5 раз 1-й абзац моего сообщения...
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 11 жов, 2010 23:57

При выпуске пива и алкоголя у дорогих брендов часто стоимость пустой бутылки сопоставима со стоимость дешевой продукции (с содержимым) - так то не надо раасказывать мне то, что вы только продаете и понятия не имеет откуда это берется... :D
И опять попытка уйти в сторону... "Строительство", "у меня магазин". Вам самому не тошно от этого??? Я ж итак это знаю, вы опять потеряли нить разговора???

По депозитам... Есть понятие регулирования. Так вот если банк не собирается раздавать кредиты налево-направо или его мамка дает ему деньги (а многие это делают с большим удовольствием под даже 5%) - то ему не нужна лишняя ликвидность... Укрсиббанк не хочет давать массовые кредиты. Так зачем им депозиты если они эти деньги не знают куда деть? Аналогично и с Райфайзен...
Вы думаете что некоторые компании не хотят продавать и поэтому задрали цены вверх? :D
Аналогия тут просто неуместна!
Или знаете. еще бывает что нефтяные компании уменьшают добычу, чтобы поднять цену :D

Ох ужас с вами... Ну откуда 99% проиграли с депо? По сравнению с недвигой все равно выйграли :D По сравнению с долларами - проиграли, но немного из=-за более высоких %. Большинтсво забрали-перешли в доллар по цене около 6 грн. (тогда кричали о 12).
Вы хоть помните о чем говорим????????????
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 жов, 2010 00:10

budivelnik
На "ти" мы вроде не переходили...
"Лінивий" и "Чорнопопий" я и не использую по отношению к вам... :shock:
А по тому то у вас 80 метров вместо 120 - так это всегда было! Ничего ведь и не поменялось!
и дом в том же месте, и метраж 80, и подобного жилья небыло...
Так зачем мне все это???
Вам же сказали что цены изменились НЕ ТАК! Они упали и во Львове также минимуму на 40%.
Сказал житель Львова. Даже РИЭЛТОР!!! Так что же еще не понятно??
А вы говорили что во Львове растут и почти достигли докризисных в долларах на жилье эконом класса - врали пользуясь тем, что на Форуме из Льввова мало людей (хотя объявления вам кидали постоянно).
Так теперь решили просто отхамиться... Ну-ну :D
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 12 жов, 2010 00:26

Ох ужас с вами... Ну откуда 99% проиграли с депо? По сравнению с недвигой все равно выйграли По сравнению с долларами - проиграли, но немного из=-за более высоких %. Большинтсво забрали-перешли в доллар по цене около 6 грн. (тогда кричали о 12).
Вы хоть помните о чем говорим

Вам привести статистику НБУ :?:
В момент введення мораторію на депозитних рахунках було 100 млрд грн ( і клались ці гроші при курсі в 5,00 ). а при знятті мораторія , отримало населення цих 100 млрд по 7,90-8,20 , різницю на вльоті в доларах порахувати :?: Кількість неотримавших гроші взагалі в Надрах і Укрпромбанку приплюсуйте .
Тепер ті хто взяв кредит в гривні під 16% річних на купівлю нерухомості - виграли .

Так що все не так однозначно , є вигравші , а є й програвші і так в любому бізнесі , тим більше що Ваш виграш базується виключно за рахунок того хто поклав на депозит . Гроші з бруду не беруться . У випадку не створення матеріальних цінностей , а гроші в банках цінності не створюють , будь який виграш одного базується на програші іншого.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 12 жов, 2010 00:29

jde написав:budivelnik
На "ти" мы вроде не переходили...
"Лінивий" и "Чорнопопий" я и не использую по отношению к вам... :shock:
А по тому то у вас 80 метров вместо 120 - так это всегда было! Ничего ведь и не поменялось!
и дом в том же месте, и метраж 80, и подобного жилья небыло...
Так зачем мне все это???
Вам же сказали что цены изменились НЕ ТАК! Они упали и во Львове также минимуму на 40%.
Сказал житель Львова. Даже РИЭЛТОР!!! Так что же еще не понятно??
А вы говорили что во Львове растут и почти достигли докризисных в долларах на жилье эконом класса - врали пользуясь тем, что на Форуме из Льввова мало людей (хотя объявления вам кидали постоянно).
Так теперь решили просто отхамиться... Ну-ну :D


Ну так і я ніби в кожному своєму повідомленні не рекомендував Вам почитати три рази чи в брехні не звинувачував , а Ви постійно брехло-турий.
Якщо я замість цього , всього навсього на ти перейшов , так мені ще памятник потрібно за витримку поставити.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<12345 ... 44>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: slonomag, Кочевник і 8 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8872 6931259
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 13:13
cherchiltank
24797 16554830
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 13:10
cherchiltank
10012 6256438
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама