Закарпатполіметали

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські метали: золото, срібло, платина, паладій. Курс і ціна золота, срібла та платини, скупка золота, купівля та продаж срібла в злитках і брухт.
Ціна золота - Купівля / Продаж
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2010 10:04

Закарпатполіметали

присвятимо темку єдиній нашій золотокопальні.


ітак
hxbbgaf написав:Кто-то знает, как умудрились обанкротить Мужиевський золотой рудник с такой ценой за золото? Там травой все пороосло. Пустили бы туда людей местных оголодавших - они бы там землю грызли.


на рахунок Мужіївської золотокопальні ( єдиної золотокопальні України ) то це все як в нас спочатку треба підприємство РОЗВАЛИТИ ( обанкротити ) а потім ПРИХВАТИЗУВАТИ

до речі, як писала місцева преса, там недавно стався якийсь обвал, точніше обвальчик так як народні умільці пішли туди золото копати . Слава Богу, обішлось без людських жертв
Miola
 
 
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2010 10:14

Майно ТОВ "Закарпатполіметали" як розкрадали, так і розкрадатимуть далі...

Вчора, 19 жовтня, Вищий господарський суд України ухвалив рішення залишити без розгляду позови про припинення процедури банкрутства ТОВ «Закарпатполіметали». Про це у вівторок на прес-конференції в УНІАН повідомив представник ліквідатора ТОВ «Закарпатполіметали» Володимир Гуртовий.
За його словами, суд залишив без розгляду скарги тих людей, які впродовж трьох років розкрадали майно ТОВ "Закарпатполіметали".

"Вони хотіли скасувати всі судові рішення, якими були введені посади арбітражного керівника майном "Закарпатполіметали", з метою приховати ті зловживання, які виявлено на цьому підприємстві в ході його інвентаризації", – пояснив В. Гуртовий.

Разом із тим, за його словами, існує рішення Апеляційного господарського суду Львівської області від 13 жовтня 2010 року, яким суд фактично позбавив ТОВ "Закарпатполіметали" права власності на його майно. "Це рішення ми будемо оскаржувати у Вищому господарському суді України", – підкреслив представник ліквідатора "Закарпатполіметали".

Як повідомляв УНІАН, за результатами інвентаризації майна ТОВ "Закарпатполіметали", що перебуває у стадії ліквідації у зв'язку з банкрутством, було виявлено недостачу майна на суму 1 млн. 33,5 тис. грн.

За словами керуючої процедурою ліквідації підприємства Тетяни Петік, з 2008 року на "Закарпатполіметали" відсутня охорона, що призвело до масових розкрадань майна підприємства.

У свою чергу, представник ліквідатора "Закарпатполіметали" Володимир Гуртовий заявляв, що основна провина за розкрадання майна ліквідовуваного підприємства лежить на ТОВ "Сауляк", яке розташоване в безпосередній близькості від "Закарпатполіметали". За його словами, представники ТОВ "Сауляк", що також займається видобутком золота, захопили об'єкти й обладнання "Закарпатполіметали" на підставі договору оренди землі. Річ у тому, що земля, на якій розташовано ТОВ "Закарпатполіметали", знаходиться в оренді у ТОВ "Сауляк". Проте В. Гуртовий вважає цей договір оренди незаконним, оскільки його не можна було укладати, тому що на орендованій землі знаходиться чужа власність.

Т. Петік переконана, що, "враховуючи відсутність будь-яких звернень із боку керівництва "Закарпатполіметали" до правоохоронних органів із приводу протиправних дій третіх осіб щодо майна підприємства, очевидним є висновок про свідоме й навмисне розкрадання майна самим керівництвом банкрута".

Також вона повідомила, що з 1 січня 2009 року на "Закарпатполіметали" повністю припинено нарахування зарплати. "Орієнтовна сума заборгованості із заробітної плати станом на 1 березня 2010 року становить 4,8 млн. грн.", – зазначила вона.

За словами Т. Петік, 30 березня 2010 року збори комітету кредиторів "Закарпатполіметали" ухвалили рішення звернутися до правоохоронних органів із заявою про завдання банкруту збитків.

Довідка. ТОВ "Закарпатполіметали" було створено в 1999 році для розробки і експлуатації Мужієвського золотодобувного комплексу. Це єдине в Україні золотовидобувне підприємство. За час своєї роботи воно постачило казначейству України 840 кг золота.

Постановою Господарського суду Закарпатської області від 9 червня 2008 року було порушено справу №16/89 про банкрутство ТОВ "Закарпатполіметали" і введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Із грудня 2006 року ТОВ "Закарпатполіметали" припинило господарську діяльність.

На балансі ТОВ "Закарпатполіметали" нині є запас збагаченої рудної сировини вартістю близько 25 млн. грн.

http://clipnews.info/newstopic.htm?id=21760
Miola
 
 
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2010 10:28

ТОВ "Закарпатполіметали" визнано банкрутом


На Закарпатті збанкрутувало підприємство, що розробляло Мужіївське золотоносне родовище. Відповідну постанову ухвалив Господарський суд Закарпатської області. Відкрито ліквідаційну процедуру.

З 2006 року розробка Мужіївського родовища не проводиться. Міністерство промислової політики України робило спроби відновити "золоте" виробництво, але невдало. ТОВ "Закарпатполіметали" підпорядковувалося ДАК "Українські поліметали", створеній у 1998 році з метою реалізації держпрограм "Золото України" та "Титан України". У 2000 році було вирішено ліквідувати "Укрполіметали", та це не сталося через складність ліквідаційної процедури у зв'язку з наявністю належних компанії часток в інших підприємствах.

Вочевидь, з ТОВ "Закарпатполіметали" буде простіше. До речі, його збиток за підсумками 2008 року становив 17,583 млн грн.
http://ua-reporter.com/novosti/83269
Miola
 
 
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2010 12:21

журналісти як завжди трохи перекрутили...
відмовили не в позовах - відмовили в скаргах, а постанови лишили в силі.
так що "операція ліквідація" триває...
цікаво яким буде результат по кримінальних справах проти колишнього керівництва? Данілішину закидають розтрату чи привласнення одного мільона гривень і він в розшуку, а директор ТОВ "Закарпатполіметали" Василинець В.М. розтратив згідно акту ревізії КРУ більше 1,5 млн. гривень і досі на свободі...
Shuhevich
 
 
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2010 15:02

во такі справи в нашої єдиної на всю Україну золотокопальні :(
Miola
 
 
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2010 15:50

Miola написав:во такі справи в нашої єдиної на всю Україну золотокопальні :(


ИМХО схема отработана, будет это золотокопальня или жек или мет комбинат - сути не менят.
cns
 
 
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2010 17:42

cns написав:ИМХО схема отработана, будет это золотокопальня или жек или мет комбинат - сути не менят.


якби все було так просто
Shuhevich
 
 
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2010 18:07

Shuhevich написав:
cns написав:ИМХО схема отработана, будет это золотокопальня или жек или мет комбинат - сути не менят.


якби все було так просто

просветите как на самом деле?
cns
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 жов, 2010 11:03

cns написав:просветите как на самом деле?

если бы я знал! более того, я даже не знаю того, кто знает :)

как всегда время покажет, а мы пока будем наблюдать 8)
Shuhevich
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 чер, 2012 15:28

Re: Закарпатполіметали

Ну так а смысл в чем?
Fable
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама