Кому будет хорошо, если отменят комиссии в банкоматах?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення статей з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12345>
Повідомлення Додано: Чет 25 сер, 2011 12:52

Кому будет хорошо, если отменят комиссии в банкоматах?

Пропонуємо до обговорення:

Того, что действительно нуждается в законодательном усовершенствовании и урегулировании, не дождешься...


Дивися повний текст Кому будет хорошо, если отменят комиссии в банкоматах?.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 90494
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 сер, 2011 14:05

ох і бредова стаття. Беремо найпростіший варіант - 0,0028% в день, і якийсь усереднений банк, який має хоча б 100 тисяч кредиток. Я не влажу в "дєбрі" як що і до чого, просто констатую факт - з 47 мільйонів пластикових карт - це явно мінімальна цифра. Майже всі банкомати дають незнижувальний залишок від 10 грн. Деякі ще від 5 грн. Тобто на рахунках протягом місяця валяється нехай 50 на 50 - 2-3 гривні, нехай 2,5, і 7-8 грн, нехай 7,5. В сумі - 500 тисяч. Це чистими 1400 грн в день. За 24 робочих дні - 33600 грн. Мало? Рахуємо далі. З 100% держателів карток 10% за ними заглядає дуже рідко, наприклад, якщо це зарплата, і це жінка, то за умови що її зарплата не є основною в родині, чи просто додатковий дохід - вона їх зніматиме дуже рідко. Вкладаємо всі випадки пофігістичного відношення до таких карток в 10%. На таких рахунках може лежати протягом місяця не менше мінімальної зарплати, бо ж менше всеодно не платять, а більше не враховую. Отже десь біля 1000 грн. Це щодня дає 28000 грн!!!, а за місяць 672 тисячі. Гарантовано. Відповідно решта 90% я навіть не берусь рахувати, ІМХО на мільйон додаткового доходу банк, якщо там не ідіоти сидять, набігає точно. Тепер витрати банку - броньоване авто, наприклад досить часто зустрічаються Ниви броньовані, коштує близько 250 тисяч гривень. Цілком очевидно, що якщо мова йде про маленький банк з малою кількістю філій, то однієї такої машини на одну область вистачає по вуха, для запасу двох, ну максимум трьох. Один банкомат - 65 тисяч гривень. Скільки їх потрібно? Ну нехай штук 20 на велике місто. Це 1,3 млн + обслуговування щомісяця дорівнює зарплаті спеца - нехай 5000. Зарплата 4 інкасаторів - нехай по 5000 = 20 тисяч. Загалом дуже теоретично маємо - 12 мільйонів в рік відняти затрати в розмірі 2,1 млн - біля 10 мільйонів має дуже-дуже маленький банк. Ну ще інтернет-коннект коштує трохи щомісяця. Якщо це київстар наприклад, то 20 модемів з готовими пакетами по 200 грн - 4000. Безлімітний нет це 135 грн в міс. Це з великим запасом бо банку нафік стільки трафіку не треба. Короче біля 40 тисяч в рік. невеликі затрати. А!!! Аренда приміщень. Нуууу. Нехай 8000 грн в місяць. Дуже сумніваюсь що платять більше. О, 2 мільйони набігло в рік. Залишок - 8 мільйонів. Ну ще мінус ПДВ - короче, навіть безтолковий банк на таких операціях заробляє не те що дофіга, а дуже навіть дофіга
nazar.tbm
 
 
Повідомлення Додано: Чет 25 сер, 2011 14:43

И при чем здесь кредитки? :?:
Killer22
 
 
Повідомлення Додано: Чет 25 сер, 2011 14:46

Как только гос-во начинает вмешиваться с целью сделать что-то бесплатным (эдакий социализм), то сразу же начинаются проблемы.
Пусть нардепы, если они так любят бесплатно, поработают пару лет бесплатно! нет проблем!
Почему тогда другие должны работать бесплатно?
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3609
З нами з: 26.06.08
Подякував: 630 раз.
Подякували: 626 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 сер, 2011 15:29

Вы знаете, это все туфта, и сработает больше на сознание людей, что "я могу пользоваться любым банкоматом бесплатно" - это и хорошо.

Потому что одновременно введут (и уже многие банки, такие как государственный Укрэксимбанк, подготовились и ввели) комиссию за зачисление денег "со стороны" на счета клиентов без самой карточки на руках, а теперь введут еще и во всех остальных случаях (включая зачисление самим владельцем карты). Банкам это несколько даже выгоднее, чем снимать индивидуально комиссию в банкоматах. Потому что:

1. У нас много денег на карты попадает путем "пополнения счетов" левыми людьми левым людям. Типа когда интернет-магазин спрашивает: "А вы частное лицо, да? - Тогда пополните карточный счет в качестве оплаты за товары". То есть, это была условно легальная и при определенных усилиях - полностью беспроцентная перегонка нала (причем часто на зарплатные карточки). А сейчас просто вполне официально комиссию будут взимать прямо при приеме денег. Во всех случаях без исключения.

2. За пополнение карт-счетов все равно очень часто платят предприятия, а снятие - почти всегда бесплатно с таких карт. "Ну и пусть теперь за зачисление платят не только они, но и остальные", - вздохнут спокойно банки.

Перестанут пользоваться карточками и не будут зачислять на них деньги? Дульки. Предприятия в кассах деньги выдавать уже не готовы. А частные лица нашли в таких сервисах, как Приват-24 (несмотря на то, что там одни проблемы с техподдержкой) и терминалах много полезного, отказаться от которого они (из-за лени в том числе) уже не готовы. Но люди должны иметь возможность пользоваться зачисленными деньгами бесплатно в любом месте. В этом и полезность таких действий. И вот пусть процент за зачисление станет прозрачным, а банки будут конкурировать за клиента теми сервисами, которые имеют. Бесплатными или платными. Чтоб клиент имел желание зачислить деньги именно в их банке.
sensei
 
Повідомлень: 1100
З нами з: 03.01.11
Подякував: 49 раз.
Подякували: 173 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 сер, 2011 22:21

Для начала не мешало бы работникам оставить ПРАВО выбора: получать зарплату в кассе или через банк. А после этого уже и никаких законодателььных инициатив и не потребуется. Ситуация решится сама собой. И за право пользоваться зарплатой работника любой банк сделает и бесплатное обслуживание, и подарок на День рождения и высокий % на остаток и придумает еще сотню вариантов, как удержать клиента. А пока имеем то, что имеем.
Lviv21
 
 
Повідомлення Додано: Чет 25 сер, 2011 22:38

  nazar.tbm написав:ох і бредова стаття. Беремо найпростіший варіант - 0,0028% в день, і якийсь усереднений банк, який має хоча б 100 тисяч кредиток. Я не влажу в "дєбрі" як що і до чого, просто констатую факт - з 47 мільйонів пластикових карт - це явно мінімальна цифра. Майже всі банкомати дають незнижувальний залишок від 10 грн. Деякі ще від 5 грн. Тобто на рахунках протягом місяця валяється нехай 50 на 50 - 2-3 гривні, нехай 2,5, і 7-8 грн, нехай 7,5. В сумі - 500 тисяч. Це чистими 1400 грн в день. За 24 робочих дні - 33600 грн. Мало? Рахуємо далі. З 100% держателів карток 10% за ними заглядає дуже рідко, наприклад, якщо це зарплата, і це жінка, то за умови що її зарплата не є основною в родині, чи просто додатковий дохід - вона їх зніматиме дуже рідко. Вкладаємо всі випадки пофігістичного відношення до таких карток в 10%. На таких рахунках може лежати протягом місяця не менше мінімальної зарплати, бо ж менше всеодно не платять, а більше не враховую. Отже десь біля 1000 грн. Це щодня дає 28000 грн!!!, а за місяць 672 тисячі. Гарантовано. Відповідно решта 90% я навіть не берусь рахувати, ІМХО на мільйон додаткового доходу банк, якщо там не ідіоти сидять, набігає точно. Тепер витрати банку - броньоване авто, наприклад досить часто зустрічаються Ниви броньовані, коштує близько 250 тисяч гривень. Цілком очевидно, що якщо мова йде про маленький банк з малою кількістю філій, то однієї такої машини на одну область вистачає по вуха, для запасу двох, ну максимум трьох. Один банкомат - 65 тисяч гривень. Скільки їх потрібно? Ну нехай штук 20 на велике місто. Це 1,3 млн + обслуговування щомісяця дорівнює зарплаті спеца - нехай 5000. Зарплата 4 інкасаторів - нехай по 5000 = 20 тисяч. Загалом дуже теоретично маємо - 12 мільйонів в рік відняти затрати в розмірі 2,1 млн - біля 10 мільйонів має дуже-дуже маленький банк. Ну ще інтернет-коннект коштує трохи щомісяця. Якщо це київстар наприклад, то 20 модемів з готовими пакетами по 200 грн - 4000. Безлімітний нет це 135 грн в міс. Це з великим запасом бо банку нафік стільки трафіку не треба. Короче біля 40 тисяч в рік. невеликі затрати. А!!! Аренда приміщень. Нуууу. Нехай 8000 грн в місяць. Дуже сумніваюсь що платять більше. О, 2 мільйони набігло в рік. Залишок - 8 мільйонів. Ну ще мінус ПДВ - короче, навіть безтолковий банк на таких операціях заробляє не те що дофіга, а дуже навіть дофіга

Чтоб было понятно, банкомат стоит больше $10К, остальные ваши викладки такого же качества.
Только дятел включит в инет банкомат без файрвола.
Если такой граммотный, открой банк и обслуживай клиентов бесплатно.
Проблема избирательного правосудия должна решаться посадкой остальных бандитов, а не помилованием уже сидящих. (С)
Ни вверх не глядя, ни вперед, сижу с друзьями-разгильдяями, и плевать нам, чья берет в борьбе мерзавцев с негодяями.
usrfrm
 
Заблокований
Повідомлень: 3910
З нами з: 16.11.08
Подякував: 2902 раз.
Подякували: 575 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 сер, 2011 22:45

  Lviv21 написав:Для начала не мешало бы работникам оставить ПРАВО выбора: получать зарплату в кассе или через банк. А после этого уже и никаких законодателььных инициатив и не потребуется. Ситуация решится сама собой. И за право пользоваться зарплатой работника любой банк сделает и бесплатное обслуживание, и подарок на День рождения и высокий % на остаток и придумает еще сотню вариантов, как удержать клиента. А пока имеем то, что имеем.

Так банки ж не заставляют переходить на зарплатные проекты. Если предприятие хочет держать кассира, охраняемую кассу, платить охране за доставку денег, никто ж не запрещает.
Работодатель определяет сумму и форму выплаты зарплаты, но вы можете выбирать работодателя.
Проблема избирательного правосудия должна решаться посадкой остальных бандитов, а не помилованием уже сидящих. (С)
Ни вверх не глядя, ни вперед, сижу с друзьями-разгильдяями, и плевать нам, чья берет в борьбе мерзавцев с негодяями.
usrfrm
 
Заблокований
Повідомлень: 3910
З нами з: 16.11.08
Подякував: 2902 раз.
Подякували: 575 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 сер, 2011 22:45

  nazar.tbm написав:ох і бредова стаття. Беремо найпростіший варіант - 0,0028% в день, і якийсь усереднений банк, який має хоча б 100 тисяч кредиток. Я не влажу в "дєбрі" як що і до чого, просто констатую факт - з 47 мільйонів пластикових карт - це явно мінімальна цифра. Майже всі банкомати дають незнижувальний залишок від 10 грн. Деякі ще від 5 грн. Тобто на рахунках протягом місяця валяється нехай 50 на 50 - 2-3 гривні, нехай 2,5, і 7-8 грн, нехай 7,5. В сумі - 500 тисяч. Це чистими 1400 грн в день. За 24 робочих дні - 33600 грн. Мало? Рахуємо далі. З 100% держателів карток 10% за ними заглядає дуже рідко, наприклад, якщо це зарплата, і це жінка, то за умови що її зарплата не є основною в родині, чи просто додатковий дохід - вона їх зніматиме дуже рідко. Вкладаємо всі випадки пофігістичного відношення до таких карток в 10%. На таких рахунках може лежати протягом місяця не менше мінімальної зарплати, бо ж менше всеодно не платять, а більше не враховую. Отже десь біля 1000 грн. Це щодня дає 28000 грн!!!, а за місяць 672 тисячі. Гарантовано. Відповідно решта 90% я навіть не берусь рахувати, ІМХО на мільйон додаткового доходу банк, якщо там не ідіоти сидять, набігає точно. Тепер витрати банку - броньоване авто, наприклад досить часто зустрічаються Ниви броньовані, коштує близько 250 тисяч гривень. Цілком очевидно, що якщо мова йде про маленький банк з малою кількістю філій, то однієї такої машини на одну область вистачає по вуха, для запасу двох, ну максимум трьох. Один банкомат - 65 тисяч гривень. Скільки їх потрібно? Ну нехай штук 20 на велике місто. Це 1,3 млн + обслуговування щомісяця дорівнює зарплаті спеца - нехай 5000. Зарплата 4 інкасаторів - нехай по 5000 = 20 тисяч. Загалом дуже теоретично маємо - 12 мільйонів в рік відняти затрати в розмірі 2,1 млн - біля 10 мільйонів має дуже-дуже маленький банк. Ну ще інтернет-коннект коштує трохи щомісяця. Якщо це київстар наприклад, то 20 модемів з готовими пакетами по 200 грн - 4000. Безлімітний нет це 135 грн в міс. Це з великим запасом бо банку нафік стільки трафіку не треба. Короче біля 40 тисяч в рік. невеликі затрати. А!!! Аренда приміщень. Нуууу. Нехай 8000 грн в місяць. Дуже сумніваюсь що платять більше. О, 2 мільйони набігло в рік. Залишок - 8 мільйонів. Ну ще мінус ПДВ - короче, навіть безтолковий банк на таких операціях заробляє не те що дофіга, а дуже навіть дофіга

А каким банком вы владеете, мсье? :roll:
Я читаю и диву даюсь! :shock:
Что на этом форуме делают МИЛЛИОНЕРЫ?!!! :?:
Назар! Если ты такой умный - то у тебя небось куча бабла. Я так думаю что миллионер - как минимум. Или просто большой любитель попестеть, счётчик гейгера, буев. :evil: Я хоть и не банковский работник, но когда читаю простыни таких выкладок с цифрами и формулами - становится страшно. И странно. :wink:
Всё просто.
big539
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8065
З нами з: 05.12.08
Подякував: 1618 раз.
Подякували: 1402 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 25 сер, 2011 22:49

Сотрясание воздуха, не более. Как можно заставить коммерческие банки предоставлять бесплатные услуги? Тогда, либо увеличиться комиссия за пополнение карт счетов, либо резко сократится сеть банкоматов. А скорей всего и то и другое.

Какой идиот будет покупать банкоматы за 10-20 тыс. долл., тратиться на инкасацию, страховку наличности и т.д. и т.п., чтобы просто сделать приятное пересичным громадянам? Я бы не стал...
ukasa
 
 
  #12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 5 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 471
Переглянути останнє повідомлення
Пон 17 сер, 2020 22:32
Forum
18 1274
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 чер, 2020 19:18
moveton
1 316
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 чер, 2020 17:36
igormdc123
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама