|
Россия решила построить объездной автобан вокруг Украины |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 01 кві, 2012 19:31
Построят. Деньги в России есть. И будет трасса от Бреста по югу Беларуси и далее на Ростов и дальше на юг через Брянск вокруг Украины. А мы благодаря многочисленному стаду из Донбасса будем иметь во власти регионалов, президентом ЗЭКА-рецидивиста, премьера-придурка и всю вертикаль власти, которой нет нигде нет в мире- сплошь из дураков и криминалитета.
-
tolikdn
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 01 кві, 2012 19:58
Отак подивишся здаля
На москаля —
І ніби справді він людина,
Іде собі, мов сиротина,
Очима — блим, губами — плям,
І десь трапляється хвилина,
Його буває майже жаль,
А ближче підійдеш — москаль!
-
barsal
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 01 кві, 2012 20:09
Да пусть строит - чем быстрее мы выйдем с влияния России тем лучше.
Москали себя сами загонят как СССР в 80-х
-
РАТАН
-
-
- Повідомлень: 2160
- З нами з: 25.01.07
- Подякував: 150 раз.
- Подякували: 215 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 кві, 2012 20:19
Мої щирі вітання з днем гумору
-
Karp
-
-
- Повідомлень: 1837
- З нами з: 22.03.10
- Подякував: 482 раз.
- Подякували: 320 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 кві, 2012 21:05
Кремль домовляється про риття тунелю під Україною у Європу. Потім з України москалі будуть робти острів, риючі канал на протязі всього кордону з росією та білоруссю. Поки поляки проти.
-
daonet
-
1
-
- Повідомлень: 278
- З нами з: 30.12.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 69 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 кві, 2012 21:07
РАТАН написав:Да пусть строит - чем быстрее мы выйдем с влияния России тем лучше. Москали себя сами загонят как СССР в 80-х
Да куда вы выйдете, сердешные, кто ж вас спрашивать будет. Может ещё и американское ПРО на своей территории построите?
-
Alex4040
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 01 кві, 2012 21:11
Удивительно, как много людей купилось на 1-апрельскую шутку. 
-
midav
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 314
- З нами з: 26.06.11
- Подякував: 141 раз.
- Подякували: 53 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 кві, 2012 21:25
midav А ще дивно, що цей "жарт" показували сьогодні в новинах... І про українське сало, яке москалі вже майже до наркоти прирівняли теж жарт?! І про заборонену в Росії петрушку, теж жарт був?! Ну тоді перше квітня вдалось! 
-
Chabik
-
-
- Повідомлень: 1571
- З нами з: 09.01.09
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 56 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 кві, 2012 23:17
АГА. Построять довгий міст через Чорне море від Анапи до Варни.
-
swjatos
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
12 |
5055 |
П'ят 18 лют, 2022 09:15 мовчун
|
|
|
3 |
1056 |
|
|
|
2 |
1384 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|