Россия решила построить объездной автобан вокруг Украины

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Нед 01 кві, 2012 19:31

.

Построят. Деньги в России есть. И будет трасса от Бреста по югу Беларуси и далее на Ростов и дальше на юг через Брянск вокруг Украины. А мы благодаря многочисленному стаду из Донбасса будем иметь во власти регионалов, президентом ЗЭКА-рецидивиста, премьера-придурка и всю вертикаль власти, которой нет нигде нет в мире- сплошь из дураков и криминалитета.
tolikdn
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 01 кві, 2012 19:58

Россия решила построить объездной автобан вокруг Украины

Отак подивишся здаля

На москаля —

І ніби справді він людина,

Іде собі, мов сиротина,

Очима — блим, губами — плям,

І десь трапляється хвилина,

Його буває майже жаль,

А ближче підійдеш — москаль!
barsal
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 01 кві, 2012 20:09

Да пусть строит - чем быстрее мы выйдем с влияния России тем лучше.

Москали себя сами загонят как СССР в 80-х
РАТАН
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2160
З нами з: 25.01.07
Подякував: 150 раз.
Подякували: 215 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 кві, 2012 20:19

зі св'ятом 1 квітня

Мої щирі вітання з днем гумору
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 кві, 2012 21:05

Кремль домовляється про риття тунелю під Україною у Європу. Потім з України москалі будуть робти острів, риючі канал на протязі всього кордону з росією та білоруссю. Поки поляки проти.
daonet
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 278
З нами з: 30.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 кві, 2012 21:07

  РАТАН написав:Да пусть строит - чем быстрее мы выйдем с влияния России тем лучше.

Москали себя сами загонят как СССР в 80-х


Да куда вы выйдете, сердешные, кто ж вас спрашивать будет. Может ещё и американское ПРО на своей территории построите?
Alex4040
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 01 кві, 2012 21:11

Удивительно, как много людей купилось на 1-апрельскую шутку. :shock:
midav
 
Заблокований
Повідомлень: 314
З нами з: 26.06.11
Подякував: 141 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 кві, 2012 21:25

midav
А ще дивно, що цей "жарт" показували сьогодні в новинах...

І про українське сало, яке москалі вже майже до наркоти прирівняли теж жарт?! І про заборонену в Росії петрушку, теж жарт був?! :D

Ну тоді перше квітня вдалось! :D
Chabik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1571
З нами з: 09.01.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 кві, 2012 21:44

  Chabik написав:midav
А ще дивно, що цей "жарт" показували сьогодні в новинах...

І про українське сало, яке москалі вже майже до наркоти прирівняли теж жарт?! І про заборонену в Росії петрушку, теж жарт був?! :D

Ну тоді перше квітня вдалось! :D


А действительно...... нет чтобы пошутить и всем на радость.... :D :D :D
petra1000
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 01 кві, 2012 23:17

АГА. Построять довгий міст через Чорне море від Анапи до Варни.
swjatos
 
 
 
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
12 5055
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 18 лют, 2022 09:15
мовчун
3 1056
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 10 гру, 2021 01:18
astatempo
2 1385
Переглянути останнє повідомлення
Суб 03 кві, 2021 18:04
ruslan42212
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама