Європарламент: Україна має бути в Європі, але як?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2012 09:13

Європарламент: Україна має бути в Європі, але як?

Пропонуємо до обговорення:
Дебати в ЄП показали фактичну єдність представників усіх груп щодо ситуації в Україні…

Дивися повний текст Європарламент: Україна має бути в Європі, але як?.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2012 09:13

уши от баяна ,а не европа! опа
biggift12
 
Повідомлень: 174
З нами з: 21.03.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 23 тра, 2012 21:04

  biggift12 написав:уши от баяна ,а не европа! опа


Что за люди. Ответе: Какую экономическую и социальную модель вы хотите видеть в Украине?
Fantazer
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2012 06:29

"Олигархи не хотят реформировать Украину по европейской модели, но хотят сохранить ее для своего обогащения" - они не хотят реформировать Украину ни по какому образцу, им не нужно ни усиление Украины в союзе с Россией, ни ее усиление по пути в Евросоюз. Олигархам хочется продолжать доить эту подвластную им территорию, а будущее страны им по-барабану.
Можно понять Лукашенко и его выбор. Можно понять Валенсу и его выбор. Выбор Януковича - защищать интересы тех кто его поставил, "отжимать" весь прибыльный бизнес в пользу "своих", а Украина и ее народ - пусть будут нищими должниками и просителями у всех соседей.
ellinas
 
Повідомлень: 182
З нами з: 23.02.09
Подякував: 7 раз.
Подякували: 54 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 27 тра, 2012 21:40

Re: Європарламент: Україна має бути в Європі, але як?

  ellinas написав:Выбор Януковича - защищать интересы тех кто его поставил, "отжимать" весь прибыльный бизнес в пользу "своих"

Нет. Он и у "своих" отжимает, в пользу себя (семьи). Правда, пока у мелочи, типа владельцев 1-2 заводов, к крупняку не суется - силенок все же маловато. Пока. Но я не думаю, что олигархи не видят, чем это окончится. От того - недолго ему царствовать ИМХО.
Xirss
 
Повідомлень: 1218
З нами з: 24.11.10
Подякував: 72 раз.
Подякували: 340 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1367
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 чер, 2026 00:53
moveton
3 785
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 01:46
panchukoleksandr861
3 1726
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 тра, 2026 10:52
montagka
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама