У НАТО виникло багато питань щодо ситуації в Україні
+ Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 03 лип, 2012 22:38
Пропонуємо до обговорення:
Парламентська асамблея НАТО стурбована розвитком подій в Україні. Про це заявив сьогодні, 3 липня, президент асамблеї Карл Ламерс...
Дивися повний текст
У НАТО виникло багато питань щодо ситуації в Україні .
R2
Робот новин
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
Профіль
Додано: Вів 03 лип, 2012 22:39
Ооо. только заметили..
civ
Повідомлень: 1589
З нами з: 29.02.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 145 раз.
Профіль
Додано: Вів 03 лип, 2012 22:39
И реакция какая ? одни слова, никаких дел
civ
Повідомлень: 1589
З нами з: 29.02.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 145 раз.
Профіль
Додано: Вів 03 лип, 2012 22:50
"Парламентська асамблея НАТО" - що це за організація?
UKvisaScomUA
Повідомлень: 184
З нами з: 04.05.11
Подякував: 15 раз.
Подякували: 5 раз.
Профіль
Додано: Вів 03 лип, 2012 23:04
UKvisaScomUA написав:"Парламентська асамблея НАТО" - що це за організація?
что-то типа лиги сексуальных меньшинств
ostrovsd
Повідомлень: 3346
З нами з: 07.10.11
Подякував: 127 раз.
Подякували: 247 раз.
Профіль
Додано: Сер 04 лип, 2012 00:31
У НАТО виникло багато питань щодо ситуації в Україні Ну, для полного комплекта должен еще Папа Римский приехать и...главный раввин Израиля -
Януковичу обрезание сделать
aleksalt
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
Профіль
Додано: Сер 04 лип, 2012 01:37
UKvisaScomUA написав:"Парламентська асамблея НАТО" - що це за організація?
What is NATO Parliamentary Assembly
http://www.nato-pa.int/Default.asp?CAT2 ... RTCUT=1688 Думаю они стали озвучивать вопросы именно сейчас так, как вышло решение Европейского суда о политических преследованиях в Украине.
Joоke
Повідомлень: 97
З нами з: 13.04.09
Подякував: 528 раз.
Подякували: 11 раз.
Профіль
Додано: Сер 04 лип, 2012 08:11
Что за бред? Это...Ж в каких странах зеки получившие сроки ездят вместо одсидки на лечеия по забугорным курортам.?
Ну просто пипец. аферистка которая страну и народ опустила на 50%, ей находятся лохи которые сочувствуют и борются за ееё свободу.А какие суды они сделали ? лучше не ходить.
В совке (СССР) эта (красавица) уже давно бы получила вышку. за афёры в особо крупных размеров.
lerri61
Додано: Сер 04 лип, 2012 08:15
зекацапна банда зараз буде "потреотично" пищать шо "насабижают"
хоча коли путен чи миллер щось бевкне, то всьо ок, утремся;))
chipmunk
Повідомлень: 9076
З нами з: 15.04.09
Подякував: 578 раз.
Подякували: 590 раз.
Профіль
+ Додати тему
Відповісти на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_ ,
Модератор
Схожі теми
1
364
1
805
1
1853
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень