Вчені розсекретили найбільше родовище алмазів у світі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2012 08:54

  maestro71 написав:..опять грызня не по теме: крейсер не крейсер?!... про алмазы говорено было в заголовке!.. Путину и его "бригаде" бальзам на душу очередной, благо можно особо не напрягаться во всяких там "нано-технологиях" (..пусть японцы да прочие тайваньцы потеют да лысеют от напруги!), а просто - копни лопатой: мать Р"а"ссея велика и широка!!..таких "багасьтв" там припрятано учеными на не одно поколение - копать не перекопать!..вот будет-то толчек лапато/кирко-делательной промышленности!.. а инфраструктуру наладить просто - вспомнят технологию 37го года и... "по тундре, по широкой дороге...!" Благо у руля Московии кто?!.. - правильно: полковник из "конторы"...


Зависть, черная зависть.
usrfrm
 
Заблокований
Повідомлень: 3806
З нами з: 16.11.08
Подякував: 2902 раз.
Подякували: 574 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2012 09:08

  wild.tomcat написав:де тут хто і що придумав? те, що наявність цього родовища ше не привід, щоб присутнім тут аж дух забивало? чи авіаносець, який ще у 2008 році мали ще передати замовнику і в черговий раз відклали це ще на рік? так що поки все виглядає так, шо придудумуєте щось тут ви.


Може краще оброворимо досягнення Неньки за 20 років незалежності від здорового глузду. Москалики зі індійцями самі розберуться. Як Вам теми:
- лисі Карпати;
- досягнення вітчизняного автопрому, аерокосмічна галузь;
- українські автобани;
- українська армія;
- український харчопром;
Так чого досягли за 20 років безмоскальщини, крім права писати "Ґімно" через правильне "Ґ"?
usrfrm
 
Заблокований
Повідомлень: 3806
З нами з: 16.11.08
Подякував: 2902 раз.
Подякували: 574 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 19 вер, 2012 10:13

  usrfrm написав:
  aleksalt написав:Ну, это новость типа - мы облажались в одном, но наверстаем в другом...
а в чем облажались? А вот:

Российский авианосец "Адмирал Горшков" опозорился на испытаниях

http://www.glavred.info/archive/2012/09 ... 53-19.html

особенно улыбнуло про кирпичную кладку вокруг котлов - не авианосец, а плавучая сауна :D


У Вас есть более качественное решение?

Бадыллям обкладаты трэба було!
Клавдий Шифер
 
Повідомлень: 1312
З нами з: 02.03.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 156 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 23 вер, 2012 21:29

  Клавдий Шифер написав:
  usrfrm написав:
  aleksalt написав:Ну, это новость типа - мы облажались в одном, но наверстаем в другом...
а в чем облажались? А вот:

Российский авианосец "Адмирал Горшков" опозорился на испытаниях

http://www.glavred.info/archive/2012/09 ... 53-19.html

особенно улыбнуло про кирпичную кладку вокруг котлов - не авианосец, а плавучая сауна :D


У Вас есть более качественное решение?

Бадыллям обкладаты трэба було!

Ага, собранным на вершине Говерлы.
usrfrm
 
Заблокований
Повідомлень: 3806
З нами з: 16.11.08
Подякував: 2902 раз.
Подякували: 574 раз.
 
Профіль
 
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 729
Переглянути останнє повідомлення
Чет 02 кві, 2026 03:06
moveton
2 648
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 16:36
sklarslav
2 1219
Переглянути останнє повідомлення
Сер 25 бер, 2026 09:54
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама