Надання такої послуги за ліцензією буде невигідне провайдерам.
Дивися повний текст Українці більше не зможуть дивитися ТБ через інтернет.
|
|
Українці більше не зможуть дивитися ТБ через інтернетПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Українці більше не зможуть дивитися ТБ через інтернет. Re: Українці більше не зможуть дивитися ТБ через інтернетА телевізори відбирать не будуть? А то на деяких каналах кажуть, що покращення немає. Це ж треба до такого додуматись: "покращення немає".
Re: Українці більше не зможуть дивитися ТБ через інтернет....Айда все на в зону ру и рф!А если там прийдёт улучшение (аналог покращення) - есть ещё и международные домены с ихними серверами. И пусть только попробуют прикрыть что нибудь из вне - буржуи такой террор власти устроят...!
Re: Українці більше не зможуть дивитися ТБ через інтернетА как же трансляция онлайн на официальных сайтах телекомпаний???
fanata
Господа, здесь разговор про IPTV Интернет не запретят, но повышение цены уже можно начинать ждать
Re: Українці більше не зможуть дивитися ТБ через інтернетпринципе согласен что это нужно бытть больным на голову чтоб какие это более менее значимые проекты открывать в зоне UA. Поздравлю с дальнейшем убийством доминиона UA
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||