|
ПР просить позбавити "Інтертелеком" ліцензії через нібито по |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 06 лис, 2012 11:39
Пропонуємо до обговорення: На думку В.Колесніченка, це забезпечило б можливість реалізації права на використання рідної мови у сфері телекомунікацій та у сфері економічної та соціальної діяльності.
Дивися повний текст ПР просить позбавити "Інтертелеком" ліцензії через нібито порушення мовного закону.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 06 лис, 2012 11:39
А так тяжело установить плату за оформление договора на русском языке в каком-то безумном размере и всех делов (типа дополнительные расходы на перевод)?
-
vov4ick
-
-
- Повідомлень: 2383
- З нами з: 18.03.09
- Подякував: 613 раз.
- Подякували: 430 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 06 лис, 2012 11:48
Хорошо. По закону, народный депутат Украины обязан свободно владеть гос языком, то есть украинским. Вот пусть это чучело Каличниченко сдаст хотя бы школьный тест по украинскому, тогда у него будет право рот открывать
-
EKO
-
-
- Повідомлень: 6865
- З нами з: 10.04.09
- Подякував: 3273 раз.
- Подякували: 2089 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
3
Додано: Вів 06 лис, 2012 11:49
Але чому ригік звернувся до НКРЗІ. Адже Закон про телекомунікації не порушено. Можна було б писати до Захисту прав споживачів, подавати позов до суду, аж до конституційного та європейських прав. Таке враження, що він останній (або перший) "настоящий буйный" (по Висоцькому). І якщо йому не відповідатимуть з НКРЗІ, то він напише в "СпортЛото" 
-
Pan380
-
-
- Повідомлень: 108
- З нами з: 17.06.12
- Подякував: 32 раз.
- Подякували: 33 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 06 лис, 2012 12:04
Дожили. Знание гос.языка считается зазорным. Нужно поощрять знание нескольких языков, а не наоборот.
-
Vis
-
-
- Повідомлень: 617
- З нами з: 30.09.09
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 68 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 06 лис, 2012 12:06
Получается что было раньше хорошо - 1 язык, нет, приняли дурацкий закон и теперь все в 2-х экземплярах готовить? В стране больше проблем нет??? при***.
-
STC
-
-
- Повідомлень: 210
- З нами з: 23.12.10
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 06 лис, 2012 12:42
Бред. Теперь что, заставить все договора делать на болгарском, румынском, венгерском, татарском? :)
-
crazycopywriter
-
-
- Повідомлень: 676
- З нами з: 31.10.12
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 69 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 06 лис, 2012 13:37
crazycopywriter А ещё на китайском, армянском, чеченском и т.д. , каких там ещё чучмеков у нас немеряно....
-
peppermail
-
-
- Повідомлень: 1323
- З нами з: 18.11.08
- Подякував: 60 раз.
- Подякували: 229 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 06 лис, 2012 14:23
Мойдодыр написав:на моем любимом русском должны говорить все! я же на вашем вынужден 
Бедняжка...
-
reef
-
-
- Повідомлень: 2776
- З нами з: 28.08.07
- Подякував: 196 раз.
- Подякували: 205 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 06 лис, 2012 14:30
А мені здається, що це лише привід для впливу на "Інтертелеком". Дуже зручний закон - на кого треба, на того і натисли. Швиденько написали звернення громадянина і давай позбавляти ліцензії. Істинні причини тільки їм відомі.
-
Sana5
-
-
- Повідомлень: 30
- З нами з: 12.01.09
- Подякував: 72 раз.
- Подякували: 6 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
502 |
|
|
|
1 |
1470 |
|
|
|
1 |
1325 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|