Китайського чиновника засудили до смерті за хабарі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Сер 19 гру, 2012 18:08

Кто не рискует тот не пьет шампанское
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 19 гру, 2012 20:22

  DenAuditor написав:вот бы так всех наших взяточников и коррупционеров "свобода" приговорила к смерти

Да,конечно,ну кто же кроме "Свободы"- больше некому(Темницы рухнут — и свобода Вас примет радостно у входа,И братья меч вам отдадут)
Чем они лучше других-такие же воры и взяточники,только не у кормушки.
vd-valerskiy
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 19 гру, 2012 20:35

  PapaJohn написав:Жесткие у них там меры против коррупции и, наверное, действенные.

Ги, дієві :mrgreen:
В Китаї корумповані 99,9% чиновників (читай членів КПК)
http://www.epochtimes.ru/content/view/67264/4/
Прем'єр-міністра Китаю звинувачують в мільярдній корупції
http://finance.bigmir.net/news/economic ... -korrypcii
А цей бідолаха (якого розстрілюють) просто випав з обійми. Невідомо чи брав він хабарі, чи ні. Швидше за все брав, бо наворяд чи він попав в мізерні 0,1%. А розстрілюють за те, що, мабуть, повздорив з кимось з начальства. В тоталітарному суспільстві правди не знайдеш :mrgreen:
Ось така вам діточки байка про "справедливий" Китай :mrgreen:
Гондурас_мля
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 19 гру, 2012 21:09

  vd-valerskiy написав:
  DenAuditor написав:вот бы так всех наших взяточников и коррупционеров "свобода" приговорила к смерти

Да,конечно,ну кто же кроме "Свободы"- больше некому(Темницы рухнут — и свобода Вас примет радостно у входа,И братья меч вам отдадут)
Чем они лучше других-такие же воры и взяточники,только не у кормушки.


Ага давай всем ярлыки навешай...
По себе не суди чувак!!!
Ed_
 
Повідомлень: 1274
З нами з: 11.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 277 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 19 гру, 2012 21:19

  Гондурас_мля написав: Ги, дієві В Китаї корумповані 99,9% чиновників (читай членів КПК) http://www.epochtimes.ru/content/view/67264/4/ Прем'єр-міністра Китаю звинувачують в мільярдній корупції http://finance.bigmir.net/news/economic ... -korrypcii А цей бідолаха (якого розстрілюють) просто випав з обійми. Невідомо чи брав він хабарі, чи ні. Швидше за все брав, бо наворяд чи він попав в мізерні 0,1%. А розстрілюють за те, що, мабуть, повздорив з кимось з начальства. В тоталітарному суспільстві правди не знайдеш Ось така вам діточки байка про "справедливий" Китай

здесь сам факт важен-что за волохату ручку поймали и вместо перевода на другую должность-переводят в разряд жмуриков. Насчет наших волохатых жмуриков даже не слышал, мы же все таки под забором у Европы живем, а вот полный конфискат не помешал бы, но ктож сам себе руки рубить будет?) как потом культями взятки снова брать?)
GorKy
 
Заблокований
Повідомлень: 1201
З нами з: 14.08.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 149 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 19 гру, 2012 21:21

Re: Китайського чиновника засудили до смерті за хабарі

  Гондурас_мля написав:Ось така вам діточки байка про "справедливий" Китай


Может быть, но Китай за 20 лет стал второй экономикой мира...для сравнения -
чем стала дерьмократическая Украина (а хоть и та же Россия) за то же время?

На заметку:
в тоталитарном Китае скоро миллиардеров (долларовых) будет больше,
чем в США - "самой демократической стране"
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 09:10

aleksalt

иии7???? вы видели как живут китайцы? в халупах! и жрут рис!!! до ... место в экономике мира...нужно ехать на место и смотреть как живут люди!
stokoz
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 21.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 309 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 09:45

  stokoz написав:aleksalt

иии7???? вы видели как живут китайцы? в халупах! и жрут рис!!! до ... место в экономике мира...нужно ехать на место и смотреть как живут люди!


Едят и хорошо... Другой вопрос, что они ели 20 лет назад и где жили...

Тут важна динамика - в 2015 году они станут первой экономикой, а что будет в 2025? И где будем мы в 2025, где будем жить и что будем есть :?: :mrgreen:
Kirjan
 
Повідомлень: 804
З нами з: 11.09.10
Подякував: 85 раз.
Подякували: 106 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 09:46

Украина должна брать пример с Китая, иначе нам не искоренить коррупцию!
samaritan36
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 гру, 2012 10:08

Re: Китайського чиновника засудили до смерті за хабарі

  stokoz написав:вы видели как живут китайцы? в халупах! и жрут рис!!!


А как вы думаете - квартиры в этих "халупах" в Китае покупают американцы или все же китайцы?

http://fotohost.org/images/a1db5a57-172kB.jpg

ПЫСЫ Один дом рухнул из тысяч строящихся - спрос явно превышает предложение, поэтому
строят ударными темпами, не всегда соблюдая технологию

2ПЫСЫ "Жрут рис" - ну и что?
У меня тоже любимое блюдо - плов с бараниной :roll:
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 7521
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 лис, 2025 21:09
trololo
1 1138
Переглянути останнє повідомлення
Вів 15 жов, 2024 19:15
adzeba1960
2 1335
Переглянути останнє повідомлення
Вів 30 січ, 2024 10:53
Дюрі-бачі
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама