|
Виробництво соків в Україні в 2012 році скоротилося на 3,9% |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 20 січ, 2013 11:41
Пропонуємо до обговорення: Про це повідомили в Державній службі статистики України
Дивися повний текст Виробництво соків в Україні в 2012 році скоротилося на 3,9%.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 20 січ, 2013 11:41
зато производство пива выросло
-
wqupyre1
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 20 січ, 2013 12:20
Потому что химичат, где вы видели натуральные соки.
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23477
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 20 січ, 2013 12:22
я перешел на компоты из сухих и замороженных фруктов. вкуснее, полезнее, дешевле
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 20 січ, 2013 13:00
roman tr. написав:я перешел на компоты из сухих и замороженных фруктов. вкуснее, полезнее, дешевле
И так многие. Похоже, авторы приврали - производство сладких вод упало не на 3%, а раза в 2...
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23477
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 20 січ, 2013 13:16
В Украине производство соков натуральных, в том числе апельсинового, в 2012 году по сравнению с 2011 годом сократилось на 3,9% – до 281 тыс. тонн.
Как сообщалось, в 2011 году Украина снизила производство натуральных соков на 5,6% против 2010 года – до 277 тыс. тонн
Не осилил.
-
mortimer
-
-
- Повідомлень: 27566
- З нами з: 25.07.08
- Подякував: 2441 раз.
- Подякували: 2808 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 20 січ, 2013 13:29
покупаю свежие апельсины, мандарины, яблоки, киви, груши, морковь.. спрашивается зачем мне соки?
-
kievlyanka
-
-
- Повідомлень: 21084
- З нами з: 25.01.11
- Подякував: 675 раз.
- Подякували: 824 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 20 січ, 2013 16:16
Вообще-то производство пива в 2012 уменьшилось, об этом этот же сайт писал пару дней назад, просто экспорт в Россию немного вырос. Неслучайно Оболонь бросила свою футбольную команду, тут лишь бы выжить.
-
eglo-odessa
-
-
- Повідомлень: 1476
- З нами з: 23.11.12
- Подякував: 252 раз.
- Подякували: 496 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 20 січ, 2013 18:21
eglo-odessa написав: Неслучайно Оболонь бросила свою футбольную команду, тут лишь бы выжить.
Оболонь потеряла за несколько лет более 20% рынка. И она уже настолько прогнила изнутри (коррупция страшная, бюрократия и там никто ни за что не отвечает и сам не принимает решения), что удивляться там нечего. Там без большого отката(директорам, начальникам цехов, зав лаборатории и закупщикам) и даже не стоит идти.  )
-
<LeV>
-
-
- Повідомлень: 1826
- З нами з: 25.11.08
- Подякував: 152 раз.
- Подякували: 464 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 20 січ, 2013 22:47
С тех пор как установил дома фильтр для воды с обратным осмосом, соков а наших магазинах не покупаю вообще.
-
nazaralli
-
-
- Повідомлень: 618
- З нами з: 09.07.08
- Подякував: 23 раз.
- Подякували: 94 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
346 |
|
|
|
4 |
2106 |
|
|
|
1 |
1822 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|