Відновлення економіки в США прискорює процес відходу золотог
+ Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 10 кві, 2013 16:37
Пропонуємо до обговорення:
Goldman Sachs знову знизив прогноз цін на золото на 2013-2014 роки
Дивися повний текст
Відновлення економіки в США прискорює процес відходу золотого ринку від циклу зростання - Goldman Sachs .
R2
Робот новин
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
Профіль
Додано: Сер 10 кві, 2013 16:37
Пошли заговаривать, значит, золото вот-вот развернется вверх. Везде кидалово!
hxbbgaf
Повідомлень: 23476
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
Профіль
1
Додано: Сер 10 кві, 2013 17:24
Восстановление экономики в США ускоряет процесс ухода золотого рынка от цикла роста - Goldman Sachs Хм, они (Goldman Sachs) хотя бы свои (американские) газеты
читают?
Количество американцев вне трудовых резервов выросло на 663,000 человек до 90 млн http://goldenfront.ru/articles/view/kol ... -do-90-mln
aleksalt
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
Профіль
Додано: Сер 10 кві, 2013 17:26
hxbbgaf написав:Пошли заговаривать, значит, золото вот-вот развернется вверх. Везде кидалово!
шо, натарил по 1700 в ожидании шухера, а он все не приходит?
unrokan_pff
Додано: Сер 10 кві, 2013 18:13
народная примета: раз голдман говорит что вниз, значит будет вверх ))) ждем что сорос скажет ))))
vidima
Заблокований
Повідомлень: 1614
З нами з: 14.04.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 107 раз.
Профіль
Додано: Сер 10 кві, 2013 18:45
roman tr. написав: hxbbgaf написав:Пошли заговаривать, значит, золото вот-вот развернется вверх. Везде кидалово!
шо, натарил по 1700 в ожидании шухера, а он все не приходит?
придет, когда алени золотишко сольют...
это ж надо так переступить через себя - он же не просто "Sachs", он же "
Gold man Sachs"
...за бабло и маму р`одную продадут ...на органы
osi35
Додано: Пон 15 кві, 2013 16:46
Да какая экономика в США. Где заводы, где нефть... не в США...
Prostak
+ Додати тему
Відповісти на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_ ,
Модератор
Схожі теми
1
650
1
826
1
10589
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень