КНДР привела установку для пуску ракети у підняте положення

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345>
Повідомлення Додано: П'ят 12 кві, 2013 00:04

Ну что - будут запускать ракету или нет ?
Слишком долго готовят уже ... Пора ...
ALEX66
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4814
З нами з: 04.12.09
Подякував: 256 раз.
Подякували: 186 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 кві, 2013 06:36

Re: КНДР привела установку для пуску ракети у підняте положе

  aga872 написав:100% что по аналогии с надувными танками "надули" и пусковые установки, заодно и подфотошопили в количестве, как с теми десантными судами.

А холодную войну вы думали как выиграли. Если-бы союз по-больше шлёпал надувные танки и ракеты с фанерными самолётами, то не развалился. А так всё догнать и перегнать хотели.
tiscov
 
Заблокований
Повідомлень: 1733
З нами з: 25.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 кві, 2013 07:45

roman tr.

Билл Гейтс наносит превентивный удар :lol:

Не, ну это цирк, они ещё хотят воевать с США, используя винду для управления ракетами, которые по этим же сША должны и лететь :mrgreen:
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 кві, 2013 07:54

Сегодня они будут ее полировать тряпочкой , чтобы при полете частицы пыли не замедляли ее движение)))
amator
 
Заблокований
Повідомлень: 934
З нами з: 24.08.10
Подякував: 90 раз.
Подякували: 209 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 кві, 2013 07:56

  roman tr. написав:По данным аналитиков американских спецслужб, программное обеспечение северокорейских ракет до недавнего времени основывалось на Windows 95, однако сейчас обеспечение переходит на Windows 8.

КНДР - це рекламна акція нової вінди.
:lol:
Сергій_М
 
Повідомлень: 619
З нами з: 10.06.08
Подякував: 103 раз.
Подякували: 116 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 кві, 2013 08:36

Поступово ці повідомлення втратять силу і всім стане просто нецікаво.
alibabator
 
Повідомлень: 819
З нами з: 05.12.12
Подякував: 24 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 кві, 2013 08:45

  delicious написав:А если таки запустят


Думаю они щас фильм рисуют, где нам покажут как ракету запустили и одним махом кучу накрыли Южную Корею, Японию и США! :mrgreen:
Ну и десантный катер отправили чтоб побежденные территории флажками пометить!
ak-alexey
 
Повідомлень: 2900
З нами з: 22.03.11
Подякував: 178 раз.
Подякували: 602 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 кві, 2013 08:48

Re: КНДР привела установку для пуску ракети у підняте положе

Это ж сколько дней прошло от заправки до поднятия? я себе представляю процедуру запуска...
Sam17a
Аватар користувача
 
Повідомлень: 509
З нами з: 14.01.09
Подякував: 23 раз.
Подякували: 151 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 кві, 2013 08:51

Re: КНДР привела установку для пуску ракети у підняте положе

Нагадало стару фонтастику - Гаррісон, Стальний Щур, як не помиляюсь. Там жерці злісної релігії на здичавілій планеті знайшли стару бонбу й збираюця бомбить сусідів. Сусідський флот стоїть поряд - але в них своя релігія яка прошита в мізках так що ніяк не можуть когось бомбити... Ну й герой звісно має якось знешкодити бонбу...
chipmunk
 
Повідомлень: 9076
З нами з: 15.04.09
Подякував: 578 раз.
Подякували: 590 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 кві, 2013 09:06

  rokannon написав:roman tr.

Билл Гейтс наносит превентивный удар :lol:

Не, ну это цирк, они ещё хотят воевать с США, используя винду для управления ракетами, которые по этим же сША должны и лететь :mrgreen:


да это прикол :)
unrokan_pff
 
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 934
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 13:29
lexxi
1 1059
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 2072
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама