Економія від Азарова: газ з Європи обійшовся Україні лише на

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 15:29

Економія від Азарова: газ з Європи обійшовся Україні лише на

Пропонуємо до обговорення:
Україна закуповує німецький газ по 390 дол., російський - по 420 дол./тис. куб.м.

Дивися повний текст Економія від Азарова: газ з Європи обійшовся Україні лише на $30 дешевше, ніж з РФ.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 15:29

Даже если цена будет один в один - сугубо из принципа русскую гомосятину надо проучивать и по возможности отказываться от их газа. Только тогда у них мозг начнет работать в правильную сторону...
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19452
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2633 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 15:36

у них больше денег больше власти, имеют право, а что у нас
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 15:37

откуда столько ненависти к русским?
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 15:37

а если бы не Харьковские соглашения, то 130 !!!
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 15:44

можно отказаться от российского газа только в европе мы берем тоже российский газ, где взять другой?
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 15:50

  Hotab написав:Даже если цена будет один в один - сугубо из принципа русскую гомосятину надо проучивать и по возможности отказываться от их газа. Только тогда у них мозг начнет работать в правильную сторону...

Таки а хто такому против.... будет больше ЕС покупать, ну еще ради хохлов...... :P
kubaij
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 17:19

Назло теще глаз себе выколю, пусть у нее зять кривой будет.
FredBeg
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 17:37

если даже 30$ - то это тоже очень немало...
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 21:38

  matua001 написав:откуда столько ненависти к русским?


К русским газам?
Изя Гуд
 
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 343
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 11:34
R2
1 1112
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 2752
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама