|
Літні майданчики захопили столичні тротуари |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 23 тра, 2013 14:31
Пропонуємо до обговорення: Міськвлада обіцяє з ними розібратися відповідно до нових стандартів
Дивися повний текст Літні майданчики захопили столичні тротуари.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101034
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 23 тра, 2013 14:31
Для чого далеко ходити? прямо в центрі міста на Майдані, здається заклад "Кофєманія" з"їв весь тротуар залишивши сантиметрів 30-40. Сподіваюсь нові умови дозволять позиватись до таких недоумків
-
monach
-
-
- Повідомлень: 218
- З нами з: 10.12.07
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 10 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 23 тра, 2013 19:01
Ну,точно ,как в начале 90-х... Не удивлюсь шашлыкам из собак и кошек для полного сходства. И ,конечно, палёной водке ! 
-
вадик
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3556
- З нами з: 05.04.09
- Подякував: 110 раз.
- Подякували: 421 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 24 тра, 2013 10:43
monach написав:Для чого далеко ходити? прямо в центрі міста на Майдані, здається заклад "Кофєманія" з"їв весь тротуар залишивши сантиметрів 30-40. Сподіваюсь нові умови дозволять позиватись до таких недоумків
Новые условия позволят лишь побольше мзду брать с таких заведений. Ничего не измениться (кроме повышения неофициальных налогов)и как следствие - подорожание для конечного покупателя...
-
Конрад Карлович
-
-
- Повідомлень: 1608
- З нами з: 28.04.10
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 150 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 24 тра, 2013 10:47
а отчего же только столичные то? Одесса и тут впереди планеты всей)))
-
odessit2007
-
-
- Повідомлень: 11263
- З нами з: 19.05.11
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 4547 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: П'ят 24 тра, 2013 12:50
Конрад Карлович, зміни залежать від пасивності жителів
-
monach
-
-
- Повідомлень: 218
- З нами з: 10.12.07
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 10 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 24 тра, 2013 12:57
monach написав:Конрад Карлович, зміни залежать від пасивності жителів
Да да - я о ней как раз и говорил...
-
Конрад Карлович
-
-
- Повідомлень: 1608
- З нами з: 28.04.10
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 150 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 24 тра, 2013 17:47
monach написав:Для чого далеко ходити? прямо в центрі міста на Майдані, здається заклад "Кофєманія" з"їв весь тротуар залишивши сантиметрів 30-40. Сподіваюсь нові умови дозволять позиватись до таких недоумків
Нет, конечно. Сразу поднимется волна, что власть опять гнобит бизнес, какие-нибудь инспекторы наварят немного денег, на том и успокоятся.
-
usrfrm
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3806
- З нами з: 16.11.08
- Подякував: 2902 раз.
- Подякували: 574 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 24 тра, 2013 17:50
Конрад Карлович написав: monach написав:Для чого далеко ходити? прямо в центрі міста на Майдані, здається заклад "Кофєманія" з"їв весь тротуар залишивши сантиметрів 30-40. Сподіваюсь нові умови дозволять позиватись до таких недоумків
Новые условия позволят лишь побольше мзду брать с таких заведений. Ничего не измениться (кроме повышения неофициальных налогов)и как следствие - подорожание для конечного покупателя...
Т.е. в пределе, неофициальные налоги за нарушение сделают не рентабельным это нарушение? И есть шанс что "Кофєманія" будет скромно вести себя "на тротуаре"?
-
usrfrm
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3806
- З нами з: 16.11.08
- Подякував: 2902 раз.
- Подякували: 574 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 24 тра, 2013 17:59
На Сагайдачного конечно совсем перебор, особенно ближе к Почтовой - тротуара 50 см кое-где. А там, где места побольше - тачки паркуются, причем гаишники тупо рядом стоят и ничего не делают. И курят там на площадках - задохнуться можно пока пройдешь.
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37867
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1082 |
|
|
|
2 |
934 |
|
|
|
2 |
644 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|