Літні майданчики захопили столичні тротуари

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2013 14:31

Літні майданчики захопили столичні тротуари

Пропонуємо до обговорення:
Міськвлада обіцяє з ними розібратися відповідно до нових стандартів

Дивися повний текст Літні майданчики захопили столичні тротуари.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101034
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2013 14:31

Для чого далеко ходити? прямо в центрі міста на Майдані, здається заклад "Кофєманія" з"їв весь тротуар залишивши сантиметрів 30-40. Сподіваюсь нові умови дозволять позиватись до таких недоумків
monach
 
Повідомлень: 218
З нами з: 10.12.07
Подякував: 4 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2013 19:01

Ну,точно ,как в начале 90-х... Не удивлюсь шашлыкам из собак и кошек для полного сходства. И ,конечно, палёной водке ! :mrgreen:
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3556
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2013 10:43

  monach написав:Для чого далеко ходити? прямо в центрі міста на Майдані, здається заклад "Кофєманія" з"їв весь тротуар залишивши сантиметрів 30-40. Сподіваюсь нові умови дозволять позиватись до таких недоумків


Новые условия позволят лишь побольше мзду брать с таких заведений. Ничего не измениться (кроме повышения неофициальных налогов)и как следствие - подорожание для конечного покупателя...
Конрад Карлович
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1608
З нами з: 28.04.10
Подякував: 5 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2013 10:47

а отчего же только столичные то?
Одесса и тут впереди планеты всей)))
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2013 12:50

Re: Літні майданчики захопили столичні тротуари

Конрад Карлович, зміни залежать від пасивності жителів
monach
 
Повідомлень: 218
З нами з: 10.12.07
Подякував: 4 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2013 12:57

  monach написав:Конрад Карлович, зміни залежать від пасивності жителів


Да да - я о ней как раз и говорил...
Конрад Карлович
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1608
З нами з: 28.04.10
Подякував: 5 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2013 17:47

  monach написав:Для чого далеко ходити? прямо в центрі міста на Майдані, здається заклад "Кофєманія" з"їв весь тротуар залишивши сантиметрів 30-40. Сподіваюсь нові умови дозволять позиватись до таких недоумків

Нет, конечно. Сразу поднимется волна, что власть опять гнобит бизнес, какие-нибудь инспекторы наварят немного денег, на том и успокоятся.
usrfrm
 
Заблокований
Повідомлень: 3806
З нами з: 16.11.08
Подякував: 2902 раз.
Подякували: 574 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2013 17:50

  Конрад Карлович написав:
  monach написав:Для чого далеко ходити? прямо в центрі міста на Майдані, здається заклад "Кофєманія" з"їв весь тротуар залишивши сантиметрів 30-40. Сподіваюсь нові умови дозволять позиватись до таких недоумків


Новые условия позволят лишь побольше мзду брать с таких заведений. Ничего не измениться (кроме повышения неофициальных налогов)и как следствие - подорожание для конечного покупателя...

Т.е. в пределе, неофициальные налоги за нарушение сделают не рентабельным это нарушение? И есть шанс что "Кофєманія" будет скромно вести себя "на тротуаре"?
usrfrm
 
Заблокований
Повідомлень: 3806
З нами з: 16.11.08
Подякував: 2902 раз.
Подякували: 574 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 24 тра, 2013 17:59

На Сагайдачного конечно совсем перебор, особенно ближе к Почтовой - тротуара 50 см кое-где. А там, где места побольше - тачки паркуются, причем гаишники тупо рядом стоят и ничего не делают.
И курят там на площадках - задохнуться можно пока пройдешь.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37867
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1082
Переглянути останнє повідомлення
Пон 27 бер, 2023 07:31
ScaryBee
2 934
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 30 вер, 2022 09:51
Rainbow
2 644
Переглянути останнє повідомлення
Вів 18 січ, 2022 13:11
zloy_ukr
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама