|
Квартира "дочки Путіна" у Нідерландах стала причиною скандал |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 24 тра, 2013 21:39
Пропонуємо до обговорення: Голландський капкан: квартира "дочки Путіна" стала причиною скандалу у Старому Світі
Дивися повний текст Квартира "дочки Путіна" у Нідерландах стала причиною скандалу у Старому Світі.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 24 тра, 2013 21:39
Квартира "дочери Путина" в Нидерландах стала причиной скандала в Старом СветеЧем тебя породил, тем тебя и убью /Тарас Бульба / (прим. перефразировано  ) Путин недавно издал типа указ о запрете для своих чинов недвиги за бугром - ну-с, с кого начнем-с?
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 24 тра, 2013 22:01
ПУТИН !! РУСЬ !! ПРАВОСЛАВИЕ !! НАТО- НЕТ!!!
-
ad56
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 24 тра, 2013 23:54
И че? Будь у вас стоко денег, где бы вы жили?
-
delicious
-
-
- Повідомлень: 4598
- З нами з: 01.04.09
- Подякував: 130 раз.
- Подякували: 374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 25 тра, 2013 16:28
Пишите уже о 5, что-ли, квартирах, или о старинном замке-будет более правдоподобно. Ещё о внебрачных детях напишите-а то как-то скучно стало...Кстати, -это сайт Гусинского-а старая любо
-
серенький
-
-
- Повідомлень: 2120
- З нами з: 02.07.11
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 195 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 25 тра, 2013 20:29
думаю западу давно уже раскрыть ворованные активы Путина по всему свету. этот пой никогда за всю жизнь не занимался бизнесом а его доходы видны с Эвереста. откуда в бабки трудодни???
-
g1952uk
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 25 тра, 2013 22:35
какие активы, какие ворованные, весь мир, весь капитализм построен на воровстве в особо крупных размерах, ни он никто другой никогда не стал бы президентом не будь он в системе этих ценностей, хватит тролить на личности, смотрите масштабнее.
-
Tesey
-
-
- Повідомлень: 425
- З нами з: 21.09.09
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 34 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 25 тра, 2013 23:58
Tesey написав:на личности, смотрите масштабнее.
"...Смотреть нада ширше, а с людьми нада мягше" Гриша /Операция Ы и др приключения Ш/
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
821 |
Сер 27 тра, 2026 19:20 Hotab
|
|
|
1 |
1265 |
|
|
|
4 |
1298 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|