|
Кепські справи у Газпрому: вартість акцій оновила мінімум з |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 29 тра, 2013 18:30
Пропонуємо до обговорення: У 2008 р. голова правління концерну Міллер заявляв, що ринкова вартість компанії через 8 років складе $ 1 трлн
Дивися повний текст Кепські справи у Газпрому: вартість акцій оновила мінімум з 2009 року.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 29 тра, 2013 18:30
Пора вступать в ТС!
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23477
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 29 тра, 2013 18:37
В том же 2008 г. председатель правления концерна Алексей Миллер заявил, что рыночная стоимость компании через восемь лет составит $1 трлн
Есть ещё три года. Напечатают бабла и капитализация вырастет, лишь бы толк от нее был.
-
visual
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 29 тра, 2013 18:39
hxbbgaf написав:Пора вступать в ТС!
Если б не юлькин контракт - совсем бы загнулся Газпром... 
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 29 тра, 2013 18:57
aleksalt, Юлькин контракт не соблюдается - поинтересуйтесь, насколько выросла нефть Брент с 27 апреля 2010-го по сегодня и насколько за это время вырос газ для Украины, и почему он каждый квартал дорожал, даже когда нефть Брент падала в цене. И где скидка в 100 баксов за флот.
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23477
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 29 тра, 2013 19:03
hxbbgaf написав:aleksalt, Юлькин контракт не соблюдается - поинтересуйтесь, насколько выросла нефть Брент с 27 апреля 2010-го по сегодня и насколько за это время вырос газ для Украины, и почему он каждый квартал дорожал, даже когда нефть Брент падала в цене. И где скидка в 100 баксов за флот.
когда у тебя по плану-очередной Конец Света ? пойди похавай-нормально хоть раз в день а ты рассуждаешь-о том-где ты НОЛЬ 
-
КГБ1
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
338 |
|
|
|
1 |
912 |
|
|
|
1 |
3105 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|