Нові мита оживили ринок нелегальних автодилерів
Дивися повний текст Сірим по білому.
|
|
Сірим по біломуПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Сірим по білому. "гарантию производителя и фирменный сервис предложить они не могут,"
:)))))))))))))))))))))))))))))
А хіба це не міждержавний шантаж? По моєму треба триматись до останнього, бо якщо підемо на поступки, тоді кожен зможе бойкотувати будь-які закони чи мита в Україні і диктувати свою політику
А с какой радости чиновники должны кормиться с дополнительных пошлин? И правильно, что отрасли защищают себя, а заодно и нас с Вами. Не решит государство пошлинами вопрос отечественного автомобилестроения. Коррупционная составляющая все равно гораздо выше размера пошлин, так что все это чистый популизм и попытка залатать дыры в бюджете.
наші імпортери - то цікава штука. спочатку навезли машин знач (згадаймо статистику імпорту перед впровадженням нового мита) тепер вони сидять собі і дують щоки, влаштовують "боротьбу за свої права"... далі буде
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||