Третина українців байдикують на роботі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Суб 01 чер, 2013 22:37

Для офисных работников полезна "легкая" разминка ежечасно: :D
http://fotohost.org/images/a1b45407-56kB.jpg
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 02 чер, 2013 10:32

Если ты работник умственного труда, то именно во время "отдыха" у тебя в голове может родиться способ решения проблемы.
gk09
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1041
З нами з: 14.12.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 509 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 02 чер, 2013 10:47

  gk09 написав:Если ты работник умственного труда, то именно во время "отдыха" у тебя в голове может родиться способ решения проблемы.


А если ты работаешь руками, то именно в нерабочее время у тебя есть шанс перевыполнить план работая сверхурочно. :mrgreen:

Кто ж во время отдыха идеи то рожает? Только творческие люди. Но у них то нету понятия рабочего времени вобще. Они 24 часа в сутки делают что хотят.

То есть здесь есть разница между умственным трудом, в котором нужно напрягать мозги. И творчеством, когда идеи рождаются волею случая в любое время.

Наверно это называется как то подругому, чем "творчество". Ибо картины рисовать это тоже линейная работа.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 02 чер, 2013 11:50

delicious Для работников физического труда есть одно правило: Бери больше, кидай дальше, пока летит - отдыхаешь! Если умственный труд не требует творчества,принцип тот же: одной рукой печатаешь на компе, другой держишь бутерброд...руки время от времени меняешь. :)
gk09
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1041
З нами з: 14.12.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 509 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 02 чер, 2013 12:05

R2

Це повний капець, і навіщо тримати стільки нероб?
Це ж втрати прибутків а потім питаємось чому так погано живемо, і зразу самі собі відповідаємо тому що нічого не робимо!
Brain Damage
 
Повідомлень: 395
З нами з: 06.01.12
Подякував: 92 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 02 чер, 2013 13:16

Brain Damage Мы погано живемо не потому что плохо работаем,а потому что нам всеравно недоплатят.Работа вообще потеряла всякий смысл.
SharuM
 
Повідомлень: 273
З нами з: 27.04.10
Подякував: 14 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 02 чер, 2013 13:39

  SharuM написав:Brain Damage Мы погано живемо не потому что плохо работаем,а потому что нам всеравно недоплатят.Работа вообще потеряла всякий смысл.

А якщо вам недобплачують відкривайте свою справу.
Один приклад із життя:
Є хлопець має землю (небагато не більше 1га) працював на фермера 80грн в день. Працював 12годин в день.
Що мішало йому самому трохи підзбирати грошей купити яку не яку техніку, взяти в сусідів землю (типу паїв чи в оренду) і самому як кінь працювати і набагато більше заробляти :?:
Ось чому ми бідні, ми не хочемо багато працювати і брати на себе відповідальність :!:
А бажаємо лише зараз в офісі сидіти на вк, і файненс юей зависати і прицьому багато заробляти.
Brain Damage
 
Повідомлень: 395
З нами з: 06.01.12
Подякував: 92 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 02 чер, 2013 14:12

проблема в производительности труда... один человек за час может сделать то, что другой и за не делю не сможет... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 02 чер, 2013 14:35

  tyreinua написав:проблема в производительности труда... один человек за час может сделать то, что другой и за не делю не сможет... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Проблема в мотивації :wink:
Brain Damage
 
Повідомлень: 395
З нами з: 06.01.12
Подякував: 92 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 02 чер, 2013 14:45

  Brain Damage написав:
  tyreinua написав:проблема в производительности труда... один человек за час может сделать то, что другой и за не делю не сможет... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Проблема в мотивації :wink:


читай Киосаки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: мотивируй себя сам...
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1042
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 13:29
lexxi
1 830
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 10:17
boolear
1 1231
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2026 07:50
chifth
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама