|
Україна погасила більше 47% боргу перед МВФ в 2013 році – мі |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 11 чер, 2013 18:36
Пропонуємо до обговорення: Мінфін України погасив більше 47% боргу перед МВФ в 2013 році – Г.Пахачук
Дивися повний текст Україна погасила більше 47% боргу перед МВФ в 2013 році – мінфін.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 11 чер, 2013 18:36
быстрее отдадим, быстрее возьмем еще? тактика заядлого заемщика...
-
Tamagoch
-
-
- Повідомлень: 3290
- З нами з: 03.02.13
- Подякував: 322 раз.
- Подякували: 350 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 11 чер, 2013 18:52
с такой гордостью заявляют, вроде как погасили 200% долга! если надо заплатить 9 млрд долларов, а заплатили только 1.25 из 9, то не надо ездить по ушам и понтоваться... что с остальными 7, 75 млрд?
-
Respect
-
-
- Повідомлень: 22
- З нами з: 13.12.10
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 3 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 11 чер, 2013 20:49
не понял арифметики расчетов с мвф на этот год - погасили 1,250, осталось 1,400 и тут же 5,580.. не понимаю, зачем я читаю сайт, который цитирует подобное.. ребята, есть альтернатива этому сайту?
-
Vecher
-
-
- Повідомлень: 343
- З нами з: 07.12.09
- Подякував: 39 раз.
- Подякували: 23 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 11 чер, 2013 21:00
А не перед МВФ? 
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 11 чер, 2013 21:05
погашення єврооблігацій, випущених в 2003 р. (тоді кошти залучалися під 7,65% річних).
Это, если я не ошибаюсь, за 10 лет мы отдадим сумму более чем в 2 раза превышающую ту, что брали? 
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 12 чер, 2013 12:10
Vecher ua-ekonomist.com/business-analytics/
-
MEGGA
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 12 чер, 2013 12:31
Украина погасила половину долга перед МВФ, и половину от общей суммы долга в 9 млрд. долларов - даже больше, 5,5 млрд. долл Украина отдала по своим долгам в этом году.Так что можно сказать, что половину сложной дистанции мы прошли успешно.
-
olegjmurko
-
-
- Повідомлень: 33
- З нами з: 01.10.12
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
4 |
2028 |
|
|
|
3 |
1280 |
|
|
|
1 |
1307 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|