Україна підняла вартість транспортування російського газу в

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 27 чер, 2013 10:55

Україна підняла вартість транспортування російського газу в

Пропонуємо до обговорення:
НКРЕ підвищила тарифи на транспортування природного газу магістральними трубопроводами з 7,5 грн до 32,9 грн за тисячу кубометрів

Дивися повний текст Україна підняла вартість транспортування російського газу в 4 рази.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 27 чер, 2013 10:55

Дошло,наконец-то !
Еще из Севастополя нах после денонсации харьковского минета !
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 27 чер, 2013 10:59

заголовок желтизна... если кто не понял, поднялись цены на транспортировку ДЛЯ УКРОПОТРЕБИТЕЛЕЙ. Которые будут теперь платить больше
_yura_
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 27 чер, 2013 11:03

  _yura_ написав:заголовок желтизна... если кто не понял, поднялись цены на транспортировку ДЛЯ УКРОПОТРЕБИТЕЛЕЙ. Которые будут теперь платить больше

Действительно. После второго прочтения я так и не понял,это - для РФ или просто очередное пакращення для Уркостана?
Пойду умнеть:)
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 27 чер, 2013 11:09

  alex10 написав:Дошло,наконец-то ! Еще из Севастополя нах после денонсации харьковского минета !

Еще из Севастополя нах...
да, пора сваливать Украине.
Мы очень хотим вернуться на родину
sb_sb
 
Заблокований
Повідомлень: 281
З нами з: 16.07.10
Подякував: 3 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 27 чер, 2013 11:13

Re: Україна підняла вартість транспортування російського газ

  alex10 написав:просто очередное пакращення для Уркостана?


угу... именно так
_yura_
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 27 чер, 2013 13:19

  sb_sb написав:
  alex10 написав:Дошло,наконец-то ! Еще из Севастополя нах после денонсации харьковского минета !

Еще из Севастополя нах...
да, пора сваливать Украине.
Мы очень хотим вернуться на родину

Так езжайте в среднюю Азию, к братьям-татарам :mrgreen:
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37862
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Чет 27 чер, 2013 19:12

  alex10 написав:
  _yura_ написав:заголовок желтизна... если кто не понял, поднялись цены на транспортировку ДЛЯ УКРОПОТРЕБИТЕЛЕЙ. Которые будут теперь платить больше

Действительно. После второго прочтения я так и не понял,это - для РФ или просто очередное пакращення для Уркостана?
Пойду умнеть:)

похоже россияне по старой цене предоплату сделали по 2015 год
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1313
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 09:39
vitapysha
1 2715
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
1 2355
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 кві, 2026 10:03
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама