|
Україна підняла вартість транспортування російського газу в |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 27 чер, 2013 10:55
Пропонуємо до обговорення: НКРЕ підвищила тарифи на транспортування природного газу магістральними трубопроводами з 7,5 грн до 32,9 грн за тисячу кубометрів
Дивися повний текст Україна підняла вартість транспортування російського газу в 4 рази.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 27 чер, 2013 10:55
Дошло,наконец-то ! Еще из Севастополя нах после денонсации харьковского минета !
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 27 чер, 2013 10:59
заголовок желтизна... если кто не понял, поднялись цены на транспортировку ДЛЯ УКРОПОТРЕБИТЕЛЕЙ. Которые будут теперь платить больше
-
_yura_
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 27 чер, 2013 11:03
_yura_ написав:заголовок желтизна... если кто не понял, поднялись цены на транспортировку ДЛЯ УКРОПОТРЕБИТЕЛЕЙ. Которые будут теперь платить больше
Действительно. После второго прочтения я так и не понял,это - для РФ или просто очередное пакращення для Уркостана? Пойду умнеть:)
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 27 чер, 2013 11:09
alex10 написав:Дошло,наконец-то ! Еще из Севастополя нах после денонсации харьковского минета !
Еще из Севастополя нах... да, пора сваливать Украине. Мы очень хотим вернуться на родину
-
sb_sb
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 281
- З нами з: 16.07.10
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 91 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 27 чер, 2013 11:13
alex10 написав:просто очередное пакращення для Уркостана?
угу... именно так
-
_yura_
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 27 чер, 2013 13:19
sb_sb написав: alex10 написав:Дошло,наконец-то ! Еще из Севастополя нах после денонсации харьковского минета !
Еще из Севастополя нах... да, пора сваливать Украине. Мы очень хотим вернуться на родину
Так езжайте в среднюю Азию, к братьям-татарам 
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37862
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Чет 27 чер, 2013 19:12
alex10 написав: _yura_ написав:заголовок желтизна... если кто не понял, поднялись цены на транспортировку ДЛЯ УКРОПОТРЕБИТЕЛЕЙ. Которые будут теперь платить больше
Действительно. После второго прочтения я так и не понял,это - для РФ или просто очередное пакращення для Уркостана? Пойду умнеть:)
похоже россияне по старой цене предоплату сделали по 2015 год
-
Karp
-
-
- Повідомлень: 1837
- З нами з: 22.03.10
- Подякував: 482 раз.
- Подякували: 320 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1317 |
|
|
|
1 |
2719 |
|
|
|
1 |
2362 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|