|
Українці продовжують позбуватися іноземної валюти - pа місяц |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 10 лип, 2013 14:07
Я лично меняю только по мере надобности, а стратегически храню в баксе.
-
Polza
-
-
- Повідомлень: 540
- З нами з: 02.02.10
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 6 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 лип, 2013 14:13
А где "на правах рекламы". Судя по активности певцов покращення осенью нас ждёт большой бадабум. Нужно затариваться баксом
-
vko
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 178
- З нами з: 01.11.12
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 99 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 лип, 2013 14:15
Александр_Охрименко написав:Ужас что творится. А год назад все кричали "СКУПАЙ валюту, то будет все по 12 грн"...
Если прижмет, и 12 и 15 будет. Вы полностью вышли в гривну и нас агитируете? На запорожец копите? Может мы Вам все скинемся, чтобы Вы адекватно оценивали ЭКОНОМИЧЕСКУЮ ситуацию в стране?
-
Gadya_Petrovich
-
-
- Повідомлень: 1099
- З нами з: 28.05.13
- Подякував: 86 раз.
- Подякували: 202 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 лип, 2013 14:18
Александр_Охрименко написав:Ужас что творится. А год назад все кричали "СКУПАЙ валюту, то будет все по 12 грн"...
так вы в 2008 тоже говорили в "Багдаде все спокойно" ложите люди денежки в гривне в украинские банки... когда потерянную курсовую разницу населению возвращать думаете? зарплаты аналитика хватит вернуть денежки всем поверившим вам людям? 
-
odessit2007
-
-
- Повідомлень: 11263
- З нами з: 19.05.11
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 4547 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 10 лип, 2013 14:38
Да точно все в статье написано. А еще Марио Драги и сам Бен Берданка просили Сирожу поспособствовать, чтоб им открыли депозит в Ощаде. Кажному по миллиарду гривен. Боятся, видно, а то вон Баффету отказали т.к. не смог подтвердить происхождение денег. В общес усе в очередь открывать депозит. Прям завтра с утра
-
gleb
-
-
- Повідомлень: 2238
- З нами з: 17.08.06
- Подякував: 186 раз.
- Подякували: 883 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 лип, 2013 16:23
serg_sk написав: Gadya_Petrovich написав:Правильно думаете. Как говорят на валютном рынке, происходит "загон аленей в гривну" при помощи всяких аленеводов с калькуляторами.
а ви хочете, щоб олені побігли заганятися у валюту і курс виріс до 15? За рашкин газ, МВФ-ні кредити чим будемо платити? Краще подякуйте алєнєводам, що стримали деяку частину оленів від купівлі долара 
Я лично ни за что не агитирую, у каждого своя голова есть. Самый простой способ управления валютными рисками по депам - разделить сбережения 50/50 в валюте и гривне.
-
Gadya_Petrovich
-
-
- Повідомлень: 1099
- З нами з: 28.05.13
- Подякував: 86 раз.
- Подякували: 202 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 лип, 2013 16:27
ХАААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
BREDukr
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 10 лип, 2013 16:27
ИЗБАЙ БОГ ОТ ЭТОЙ ВАЛЮЮЮЮЮЮЮЮТЫЫЫЫЫ!!!!!
-
BREDukr
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 10 лип, 2013 16:33
BREDukr написав:ИЗБАЙ БОГ ОТ ЭТОЙ ВАЛЮЮЮЮЮЮЮЮТЫЫЫЫЫ!!!!!
Если бога хорошо попросите, он Вас избавит и не только от валюты. Заканчивайте...
-
Gadya_Petrovich
-
-
- Повідомлень: 1099
- З нами з: 28.05.13
- Подякував: 86 раз.
- Подякували: 202 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
6 |
4661 |
|
|
|
1 |
1201 |
|
|
|
1 |
1557 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|