Кабмін хоче доплачувати за покупку вітчизняних авто

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345 ... 11>
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2013 09:56

Глянул во двор дома: стоит 53 авто - из них 2 старых жигуля. ВіДчизняного - ни одного...
Bet Fighter
 
Повідомлень: 1015
З нами з: 25.07.09
Подякував: 208 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2013 09:56

Александр, а продать наш заз что б инвестор деньги вложил и делал конкурентные авто или переориентировать на комбайны к примеру. позор же везде уже роботы авто клепают, персонала на совр заводе единицы а у нас до сих пор градообразуещее предприятие
qartz
 
Повідомлень: 215
З нами з: 18.03.12
Подякував: 6 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2013 09:56

А сколько будут доплачивать?
sokoloff_artem
Аватар користувача
 
Повідомлень: 60
З нами з: 25.05.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2013 09:58

  Александр_Охрименко написав:Американский метод стимулирования автопрома. У них это называют "чек на покупку автомобиля"

Согласен, вопросов нет. Правда у американских авто 100% добавленной стоимости остается в Штатах отчего и размер автоиндустрии не чета нашему (в % от ВВП) и немного повыше качество. А вот цены - да, вполне сопоставимы с нашими поделками.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2013 10:18

Re: Кабмін хоче доплачувати за покупку вітчизняних авто

Если я правильно понял:
Вася Цзе купил за 100 рублив разобранную тачку,собрал ее в Уркостане (потратив на это еще 10 рублив) и втулил ее мне за 200,наварив 90.
Потом Азиров мне говорит:"Санек,покупай за 200. Я тебе 50 верну".Я купил.
В итоге Вася за свою работу поимел с меня 40 и с бюджета 50?
А какой с Васи толк? - услуги по сборке и пару тысяч рабочих мест? Может,легче Васю послать и из этих 50 (что с бюджета ) платить сборщикам среднегодовую з/п и пусть дома сидят с детьми?
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2013 10:23

Александр_Охрименко

А ось європейський підхід з цього приводу:
Договір про функціонування ЄС, Стаття 107:
Якщо інше не передбачено в договорах, будь-яка допомога, що надається державою-членом або за рахунок державних ресурсів у будь-якій формі, яка порушує або загрожує порушити конкуренцію, віддаючи перевагу деяким підприємствам або виробництву деяких видів товарів, в тій мірі, в якій вона зачіпає торгівлю між Державами-​​членами, є несумісною з внутрішнім ринком.

У нас же прямо збираються фактично субсидувати виробницвто авто на рахунок держбюджету, тобто за наш, платників податків, рахунок. Крім того, що мито 10% на імпортні авто було коли Україна стала членом ВТО, зараз підняли мито на деякі моделі авто на 6-12%, так ще й утилізаційний збір хочуть увести на 10-12%. Чи не забагато для захисту АвтоЗАЗу за наш рахунок? Де дія укр-х законів про рівність виробників, конкуренцію, заборону сибсидування певних товарів за рахунок держави. Якщо ми хочемо в ЄС, то хай уряд почитає ст. 107 Договору про функціонування ЄС.

Можете зауважити, що країни теж ЄС стимулюють попит на авто,так, у них протягом кризи на авторинку діяла програми доплат при заміні старого авто на нове, але людина могла поміняти будь-яку авто на будь-яку нове авто. Ніякої дискримінації по спеціфічним автовиробникам - різниця є з укр. підходом?
rkn
 
Повідомлень: 202
З нами з: 12.08.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2013 10:23

qartz
Александр, а продать наш заз что б инвестор деньги вложил и делал конкурентные авто или переориентировать на комбайны к примеру. позор же везде уже роботы авто клепают, персонала на совр заводе единицы а у нас до сих пор градообразуещее предприятие

Видимо кому-то наверху это не выгодно. Кроме того, в стране неблагоприятный инвестиционный климат при нынешнем правительстве.
liteon
 
Повідомлень: 289
З нами з: 22.04.09
Подякував: 4 раз.
Подякували: 62 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2013 10:38

  Александр_Охрименко написав:Американский метод стимулирования автопрома. У них это называют "чек на покупку автомобиля"

А унас это будет называться "чек на хорошую жизнь для Васадзе и других ПРавильных пацанов".
nalim
 
Повідомлень: 6724
З нами з: 25.02.09
Подякував: 33 раз.
Подякували: 651 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2013 10:40

liteon
На предлагаемые Вами шаги у власти нет желания и способностей
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2013 10:46

alex10
Это вообще-то qartz предлагал :)
liteon
 
Повідомлень: 289
З нами з: 22.04.09
Подякував: 4 раз.
Подякували: 62 раз.
 
Профіль
 
  #<12345 ... 11>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 420
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 06:19
avs1006
3 1988
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 тра, 2026 13:49
Ірина_
1 1075
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 кві, 2026 09:04
sabbassplayer
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама