Шоколадна війна Росії з Україною може розділити СНД

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 11:50

Шоколадна війна Росії з Україною може розділити СНД

Пропонуємо до обговорення:
Київ очолив протидію низки країн Співдружності Москві

Дивися повний текст Шоколадна війна Росії з Україною може розділити СНД.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 11:50

А если конфеты действительно с душком?
uniorj25
 
Повідомлень: 320
З нами з: 08.02.12
Подякував: 52 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 12:16

  uniorj25 написав:А если конфеты действительно с душком?


Значить вони спортились і їхпотрібно викинути :!:
Brain Damage
 
Повідомлень: 395
З нами з: 06.01.12
Подякував: 92 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 14:14

  R2 написав:Пропонуємо до обговорення:
Київ очолив протидію низки країн Співдружності Москві

Дивися повний текст Шоколадна війна Росії з Україною може розділити СНД.


Я вже давно дотримуюсь принципу - ніколи не купувати продукти, якщо на упаковці штрих-код починається на 460. Віддаю перевагу 482. І всім теж раджу.Незалежно від того, хто зараз при владі, і як ми ставимось до нашої влади, у цьому питанні ми повинні бути єдині.

НЕ КУПУЙТЕ РОСІЙСЬКЕ!!!! Код починається з 460...
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 14:26

Re: Шоколадна війна Росії з Україною може розділити СНД

Интересно, если по требованию некоторых "самостыйников" банки РФ уйдут из Украины, кто даст деньги предприятиям, чтобы они вернули кредиты этим банкам?
Неужели свидомиты из "свободы" и "бгрятьстьва"? :shock:
sb_sb
 
Заблокований
Повідомлень: 281
З нами з: 16.07.10
Подякував: 3 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 14:26

Re: Шоколадна війна Росії з Україною може розділити СНД

Ааааааа)))
А в России знают вообще шо у вас тут с ней война началась?
А если ЕС ответные санкции, как Турция на орехи введет, напишете: "Укравтотазна війна України з Росією і Євросоюзом може розділити весь Світ!"?)))
Это не война, а обычная оплеуха ПРиdуркам, решившим "поднять укравтопром".
Первая оплеуха.
Не, ну ты понел, а - мало того, что они свои урoдские пошлины на нормальные машины ввели, заставляя людей пересаживаться на гoвнотазы Васадзы, так они еще тут к патриотическим чувствам взывают! Да пусть хоть весь ваш "семейный бизнес" в России забанят - больше появится продукции внутри украинского рынка и от затоварки вам придется опустить цены.
Да - вам б..дям будет хреново, зато людям хорошо.))
Шо, скажете ВВП упаде,т поступлений в бюджет не будет? Так вы все равно этот бюджет разворовываете наухнарь, причем - немедленно, сию же минуту.
Короче: "Путен, прижми им яйцы посильнее!"
Востаннє редагувалось NEMO в Пон 05 сер, 2013 14:44, всього редагувалось 1 раз.
NEMO
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 14:31

  sb_sb написав:Интересно, если по требованию некоторых "самостыйников" банки РФ уйдут из Украины, кто даст деньги предприятиям, чтобы они вернули кредиты этим банкам?
Неужели свидомиты из "свободы" и "бгрятьстьва"? :shock:

Если по требованию некоторых "самостыйников" банки РФ уйдут из Украины, то никакие деньги этим банкам уже можно не возращать, наоборот, можно потребовать у них ещё денег, а вдруг тоже послушаются? :mrgreen:
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 22:48

рошен поддержали таджикистан с молдавией! :))) Власти стран Таможенного союза совершенно правильно поступают, защищая свой рынок. зачем отдавать 1 млрд.$ в год рошену, если есть свои производители. зона "свободной торговли", так какие проблемы? продавай, петро, в европу! карманы пошире и закаточную машинку :)))))
dzhy
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 02:28

2012: Експорт Казахстана в Україну 2,7 млрд. В Білорусь... 90 млн.
Митний союз ***.

Коли Київ підніметься до рівня Риму посиплиться весь геополітичний расклад, до самого Уралу. Звідси і газові, шоколадні, газові й інші війни з москалями. І так буде поки Київ не переможе.
Ворон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 189
З нами з: 03.03.07
Подякував: 33 раз.
Подякували: 29 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 08:21

"Вечерний Киев", торты фабрики "Рошен" теперь, к сожалению, не такие вкусные. Как бы Рошен ни защищали - качество - все хуже. Вот отзывы самих работников:
С приходом "нового" менеджмента во главе с нынешним гендиректором...,складывается впечатление,что они норовят из гавна конфетку слепить.Это касательно так называемой "оптмизации производства"...
отношение к людям- как к быдлу (причем основной лозунг компании-"найбільша цінність компанії це люди" Присутствуют и штрафы и зарплата в конвертах,никаких больничних,отпусков(кроме двух недель...
DiXON
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 711
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
2 1204
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 11:40
romanpidlubnij099
1 1183
Переглянути останнє повідомлення
Суб 09 тра, 2026 18:45
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама