|
Українські менеджери готові працювати за зарплату в 1500 гри |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 01 вер, 2013 08:30
Александр_Охрименко написав:К сожалению у нас слове "менеджер" совершенно нивелировали. В всем мире менеджер это руководитель. А у нас и мальчик который развозит грузы по торговым точкам менеджер. Было более правильно написать украинские рабочие готовы работать за 1600 грн, а то американцы прочитают и будут смеяться
Ключевое слово "готовы". Что-то я сомневаюсь, что те что по 1500 - действительно готовы работать.
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 01 вер, 2013 08:39
Александр_Охрименко написав:К сожалению у нас слове "менеджер" совершенно нивелировали. В всем мире менеджер это руководитель. А у нас и мальчик который развозит грузы по торговым точкам менеджер. Было более правильно написать украинские рабочие готовы работать за 1600 грн, а то американцы прочитают и будут смеяться
К сожалению у нас и слова "президент аналитического центра" тоже нивелировали... Было бы правильно написать "форумный пестабол", а то американцы прочитают и будут смеяться...
-
big539
-
-
- Повідомлень: 7923
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 1622 раз.
- Подякували: 1405 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 вер, 2013 08:53
Впервые согласен с президентом центра без адреса
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 вер, 2013 09:04
Я хочу зарплату в 10000 $. Почему - а потому что 50000 $ нереально ))) А Александр_Охрименко насчет понятие менеджер соверршенно прав, и это первый раз, когда я с ним согласился в душе )))
-
eglo-odessa
-
-
- Повідомлень: 1476
- З нами з: 23.11.12
- Подякував: 252 раз.
- Подякували: 496 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 вер, 2013 09:17
-
big539
-
-
- Повідомлень: 7923
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 1622 раз.
- Подякували: 1405 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 вер, 2013 09:25
-
Козак-характерник
-
2
-
- Повідомлень: 28856
- З нами з: 09.10.12
- Подякував: 2249 раз.
- Подякували: 2366 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 вер, 2013 10:20
-
Rainbow
-
-
- Повідомлень: 3328
- З нами з: 23.09.12
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 вер, 2013 10:36
хто вам о своих зарплатах скажет? особенно тех, шо в конветах!
-
укрхлам
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1469 |
|
|
|
1 |
5571 |
|
|
|
0 |
1407 |
П'ят 10 жов, 2025 15:47 R2
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|