|
В Україні є все для появи терористичних організацій - нардеп |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 12 вер, 2013 13:53
Пропонуємо до обговорення: В Україні є всі передумови для появи терористичних організацій - нардеп
Дивися повний текст В Україні є все для появи терористичних організацій - нардеп.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 вер, 2013 13:53
Согласен, когда власть всячески поддерживает гопников и отморозков - придет момент, когда эти гопники и отморозки перестанут слушаться своих хазяев
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 вер, 2013 14:44
При чому тут МВС? Тероризм - парафія СБУ. Там є Антитерористичний центр.
-
intrudermail
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 12 вер, 2013 15:29
intrudermail написав:При чому тут МВС? Тероризм - парафія СБУ. Там є Антитерористичний центр.
Даже если так - там все то же самое. Только под покрывалом секретности. Или Вы думаете в одной стране разные силовики живут по разному? Я наоборот считаю, что СБУ еще более погрязли в наездах и отжиме собственности...
-
Artist
-
-
- Повідомлень: 1391
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 360 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 вер, 2013 16:23
intrudermail написав:При чому тут МВС? Тероризм - парафія СБУ. Там є Антитерористичний центр.
СБУшникам некогда - они гоняются за секретными камерами в ручках, и штурмуют компании которые необходимо отжать. ОМОНы и прочие заняты охраной гЕицов когда у них начинаются проблемы при отжиме денег у автовладельцев. А антитеррористический центр это приблизительно как антикоррупционный - в промежутках между борьбой только и остается время как подумать купить бентли белый или может быть серый...
-
aga872
-
-
- Повідомлень: 907
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 389 раз.
- Подякували: 164 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
322 |
|
|
|
1 |
647 |
|
|
|
1 |
1621 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|