|
Ідея "слов'янства" більше не в змозі забезпечувати єдність к |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 14 вер, 2013 19:42
Пропонуємо до обговорення: Ідея "слов'янства" більше не в змозі забезпечувати єдність країн СНД - Корчинський
Дивися повний текст Ідея "слов'янства" більше не в змозі забезпечувати єдність країн СНД - Корчинський.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 14 вер, 2013 19:42
Димасик еще та cцука...
-
guns44
-
-
- Повідомлень: 339
- З нами з: 02.09.09
- Подякував: 29 раз.
- Подякували: 118 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 14 вер, 2013 20:34
гунс44, а по суті заперечити нічого, от і переходиш на особи :)
-
augur
-
-
- Повідомлень: 149
- З нами з: 29.05.12
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 31 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 14 вер, 2013 21:25
ПУТИН НАШ ЦАРЬ И ТОЧКА !!!
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 14 вер, 2013 21:31
tyreinua написав:ПУТИН НАШ ЦАРЬ И ТОЧКА !!!
Обкакался ваш царек, причем по полной.
-
borisbn
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 14 вер, 2013 21:44
разве славянство являлось генезисом национальной идеи?
-
xpnils
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 321
- З нами з: 02.09.12
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 50 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 14 вер, 2013 22:01
Словянсво осталось тысячелетия назад в Киеве! А киев давно донецкий... Так шо, шо там по зауглами искать?! Мыш в каком бы амбаре не сидела, везде ищит норку!
-
укрхлам
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 14 вер, 2013 22:57
augur написав:гунс44, а по суті заперечити нічого, от і переходиш на особи 
А по суті - поки його товариші з УНА-УНСО гіли нари за "Україну Без Кучми" в 2006, він підмахував Федоровичу. Те що він не дурень і провокацію забабахати може на рівному місці - то також правда.
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 15 вер, 2013 09:29
укрхлам написав:Словянсво осталось тысячелетия назад в Киеве! А киев давно донецкий... Так шо, шо там по зауглами искать?! Мыш в каком бы амбаре не сидела, везде ищит норку!
Киев не донецкий....донецкие занимают руководящие должности в аппарате власти....но они все равно чужаки, со своим замкнутым кругом общения...они как кавказцы в Москве...местные их ненавидят....а они местных... А по поводу словянской идеи....так чекисты, традиционно подогревали в России межнациональную вражду ( делалось это тайно) что-бы отвлекать внимание населения, от проблем с властью, бюрократией и корупцией.....
-
Evgeny
-
1
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 38865
- З нами з: 03.10.11
- Подякував: 3750 раз.
- Подякували: 11991 раз.
-
-
Профіль
-
-
52
27
2
2
Додано: Нед 15 вер, 2013 11:08
По-большому счёту, мы все адамо-евовское единство.
-
gk09
-
-
- Повідомлень: 1041
- З нами з: 14.12.09
- Подякував: 30 раз.
- Подякували: 509 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1708 |
|
|
|
3 |
7645 |
|
|
|
1 |
2208 |
Чет 29 тра, 2025 19:46 yama
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|