Приємна дрібниця: Apple вирішила підтримати фанатів старих п

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2013 15:03

Приємна дрібниця: Apple вирішила підтримати фанатів старих п

Пропонуємо до обговорення:
Apple вирішила підтримати фанатів старих пристроїв

Дивися повний текст Приємна дрібниця: Apple вирішила підтримати фанатів старих пристроїв.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2013 15:03

Правильный пасан должен иметь последний ифон, что то устанавливать это для лохов...
Прохожий
 
Повідомлень: 14498
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2013 16:03

Re: Приємна дрібниця: Apple вирішила підтримати фанатів стар

несмотря на то что лично мне не нравится отношение компании огрызков к русскоязычным пользователям (отсутсвие сири, цены, нет офф. магазинов, выходит хз когда), но в поддержке их никак не обвинить. Автор статьи вообще не соображает в телефонах либо несет дезинформацию. Так для справки у них полная поддержка айфона 2009 года и на нем вполне комфортно идут самые новые игрушки, андроид меня раздражает почти полным отсутствием поддержки, кроме нексусов...
author
Аватар користувача
 
Повідомлень: 111
З нами з: 14.08.13
Подякував: 25 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 17 вер, 2013 17:53

Просто компания посчитала... свои деньги, и решила что так прибыль будет больше. Ведь раньше строгость соблюдалась для поддержания качества и рейтинга. Ведь "на наших устройствах вы не найдете говна. Покупая дорогой айфон, вы покупаете уверенность в качестве." А сейчас можна будет устанавливать гавенные програмы 10 летней давности, которые будут глючить и т.д. Ну то есть все как в андроиде. Ну то есть весь рынок в результате идет к одному и тому же. Вся экономика в мире начинает работать в "гоBно", как это было при СССР. И мы знаем чем это кончится.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 11:06

ніколи в мене не буде айфону. лише Android форєва!
kevbrin
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 644
З нами з: 19.07.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 59 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1237
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 19:16
kuinamor58
1 748
Переглянути останнє повідомлення
Вів 17 бер, 2026 17:36
evgenijturko
1 2155
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 гру, 2025 17:59
uraemec42
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама