|
Яценюк порадив Медведєву «щипати себе за одне місце», говоря |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 24 вер, 2013 10:52
Пропонуємо до обговорення: Яценюк порадив Медведєву «щипати себе за одне місце», говорячи про Україну
Дивися повний текст Яценюк порадив Медведєву «щипати себе за одне місце», говорячи про Україну.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 24 вер, 2013 10:52
Кацапам до рівня життя в Греції чи Кіпру, як до неба рачки.
-
Webracer
-
-
- Повідомлень: 1704
- З нами з: 02.09.12
- Подякував: 177 раз.
- Подякували: 337 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 24 вер, 2013 10:57
а то не опустится, кому мы будем продавать своё добро. Раз некому продавать значит в рабсиле нет нужды, значит безработистя и все отсюда вытекающее. Дима за слова ответит а кто у нас ответит? Янукович, Азаров, Яценюк.... никто, у них все уже за бугром.
-
matua001
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 24 вер, 2013 10:57
Webracer написав:Кацапам до рівня життя в Греції чи Кіпру, як до неба рачки.
Гуцул, научись правильно читать! Речь шла об Украине, а не о России. России с их углеводородами ничего грозит.
-
vicpc
-
-
- Повідомлень: 1084
- З нами з: 11.10.09
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 24 вер, 2013 11:00
Webracer, тебе темному до российского уровня хотя бы.... Пипец будет Украине а не России.
-
matua001
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 24 вер, 2013 11:10
R2 написав:Яценюк порадив Медведєву «щипати себе за одне місце», говорячи про Україну
Какой-то озабоченный этот кроль. То морковку в одно место засунуть хочет, то советует щипать за то же одно место  Гейропеец 
-
Аlександр
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3682
- З нами з: 10.04.08
- Подякував: 124 раз.
- Подякували: 276 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 24 вер, 2013 11:12
vicpc написав: Гуцул, научись правильно читать! Речь шла об Украине, а не о России. России с их углеводородами ничего грозит.
З гуцулом ти не вгадав, зате я точно знаю хто ти. «Правильно читай, — це тебе Путін так вчить? — Будешь читать, пока не прочитаешь правильно» :)
-
Webracer
-
-
- Повідомлень: 1704
- З нами з: 02.09.12
- Подякував: 177 раз.
- Подякували: 337 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 24 вер, 2013 11:12
Кролик мнит из себя личность,смешно
-
vd-valerskiy
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 24 вер, 2013 11:15
matua001 написав:Webracer, тебе темному до российского уровня хотя бы.... Пипец будет Украине а не России.
Не хочу до кацапського рівня. Всі кацапи думають, що Україна хоче рівнятися на Росію? Слухайте і далі своїх вождів.))
-
Webracer
-
-
- Повідомлень: 1704
- З нами з: 02.09.12
- Подякував: 177 раз.
- Подякували: 337 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 24 вер, 2013 11:27
а хорошо ответил, как не крутите)))
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
6655 |
|
|
|
1 |
1249 |
|
|
|
4 |
1598 |
Сер 10 кві, 2024 10:33 vt313
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|