|
У міліції Донеччини закінчилися гроші на бензин, вистачає ли |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 03 жов, 2013 15:20
Пропонуємо до обговорення: У міліції Донеччини закінчилися гроші на бензин
Дивися повний текст У міліції Донеччини закінчилися гроші на бензин, вистачає лише на ЗП - начальник ГУ УМВС.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 03 жов, 2013 15:20
Дивак один влаштувався в ментовку служити. Проходить три місяці, начальник викликає і каже: - "Ти чому зарплату не отримуєш?" А він: - "Тю а я думав, видали пістолет і крутись як хочеш"
-
ТОТ
-
-
- Повідомлень: 66
- З нами з: 19.09.13
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 51 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 03 жов, 2013 16:52
Надо сокращать штат. Такое количество дармоедов в такой нищей стране, это уму не постижимо.
-
ibudda
-
-
- Повідомлень: 437
- З нами з: 23.09.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 47 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 03 жов, 2013 17:23
Об этом сообщил начальник ГУ УМВД в Донецкой области Роман Романов на сессии Донецкого облсовета. Роман Романов,наверно уже нашел себе хорошее место в штате опозиции ???? Он отметил, что многие руководители местного самоуправления “с пониманием” относятся к проблемам милиции. В то же время, некоторые местные руководители не помогают милиции. Какие плохие некоторые местные руководители....отказались платить за крышу....  ....ну а ты... Роман Романов , куда смотришь ? 
Востаннє редагувалось Evgeny в Чет 03 жов, 2013 18:09, всього редагувалось 1 раз.
-
Evgeny
-
1
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 38865
- З нами з: 03.10.11
- Подякував: 3750 раз.
- Подякували: 11991 раз.
-
-
Профіль
-
-
52
27
2
2
Додано: Чет 03 жов, 2013 17:45
Какой у нас народ злой,родная милиция из шкуры лезет ,недоедает,недопивает все нас стережет,а им денег не дают.а как им жить вы видели какие у них дома,ведь эти замки надо чемто отопить.а машины,у нас по городу один капитан мотается на Х5,а сколько в ней расход,ужас.
-
ewggen
-
-
- Повідомлень: 118
- З нами з: 28.02.12
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 33 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 03 жов, 2013 18:18
Все остальные деньги разворованы.....
-
svd_shi
-
-
- Повідомлень: 129
- З нами з: 30.12.12
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 15 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
560 |
|
|
|
1 |
920 |
|
|
|
2 |
1302 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|