У міліції Донеччини закінчилися гроші на бензин, вистачає ли

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 15:20

У міліції Донеччини закінчилися гроші на бензин, вистачає ли

Пропонуємо до обговорення:
У міліції Донеччини закінчилися гроші на бензин

Дивися повний текст У міліції Донеччини закінчилися гроші на бензин, вистачає лише на ЗП - начальник ГУ УМВС.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 15:20

Дивак один влаштувався в ментовку служити.
Проходить три місяці, начальник викликає і каже: -
"Ти чому зарплату не отримуєш?"
А він: -
"Тю а я думав, видали пістолет і крутись як хочеш"
ТОТ
Аватар користувача
 
Повідомлень: 66
З нами з: 19.09.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 16:52

Надо сокращать штат. Такое количество дармоедов в такой нищей стране, это уму не постижимо.
ibudda
 
Повідомлень: 437
З нами з: 23.09.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 47 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 17:23

Об этом сообщил начальник ГУ УМВД в Донецкой области Роман Романов на сессии Донецкого облсовета.


Роман Романов,наверно уже нашел себе хорошее место в штате опозиции ???? :D

Он отметил, что многие руководители местного самоуправления “с пониманием” относятся к проблемам милиции. В то же время, некоторые местные руководители не помогают милиции.

Какие плохие некоторые местные руководители....отказались платить за крышу.... :D ....ну а ты... Роман Романов , куда смотришь ? :D
Востаннє редагувалось Evgeny в Чет 03 жов, 2013 18:09, всього редагувалось 1 раз.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38865
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
 
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 17:45

Какой у нас народ злой,родная милиция из шкуры лезет ,недоедает,недопивает все нас стережет,а им денег не дают.а как им жить вы видели какие у них дома,ведь эти замки надо чемто отопить.а машины,у нас по городу один капитан мотается на Х5,а сколько в ней расход,ужас.
ewggen
 
Повідомлень: 118
З нами з: 28.02.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 18:18

Все остальные деньги разворованы.....
svd_shi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 129
З нами з: 30.12.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 556
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 чер, 2026 23:16
moveton
1 907
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 18:09
deanproffitt777
2 1280
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 11:40
romanpidlubnij099
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама