Де в Україні будуть хороші дороги

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2013 09:23

Де в Україні будуть хороші дороги

Пропонуємо до обговорення:
Як мінімум вісім автомобільних доріг в Україні будуть побудовані якісно

Дивися повний текст Де в Україні будуть хороші дороги.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101035
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2013 09:23

западну обошли сторной, а вид там дорого вобще нету.
jaroslav_tabaka
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2013 10:09

Смешно, как объездную дорогу Валок пафосно назвали "будівництво автомобільної дороги М03 Київ-Харків-Довжанський"
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2013 14:29

"Где в Украине будут хорошие дороги"?
ясен перец - нигде хороших дорог не будет
maniachello
 
Повідомлень: 765
З нами з: 25.03.08
Подякував: 94 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2013 14:43

maniachello ну почему же? Во дворец хорошая дорога! :mrgreen:
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4214
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 447 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2013 16:46

от Киева до Умани доделали б, а то там как-то уж очень позорно как для трассы Киев-Одесса
IamOffline
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 07 жов, 2013 17:10

от Киева до Умани доделали б,

Они специально не доделывают, чтобы с евреев по 100 долларов брать. Типа, дорога плохая - поэтому и дорого.
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 08 жов, 2013 08:58

  ТупУм написав:maniachello ну почему же? Во дворец хорошая дорога! :mrgreen:

К сожалению (а может, к счастью) я в ту степь не езжу. А те дороги, по которым езжу, в основном в кошмарненьком состоянии
maniachello
 
Повідомлень: 765
З нами з: 25.03.08
Подякував: 94 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Вів 08 жов, 2013 10:27

maniachello так у нас же дороги без ям - хорошие дороги! А то, что при этом они ничуть не ровные, уже не важно :mrgreen:
Там где "правильные" ездят, там дороги делают, а для кого еще строить то? :D
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4214
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 447 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 210
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 11:34
R2
1 729
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 2143
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама