У РФ подвоїлася кількість районів, охоплених вірусом африкан

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 15:01

У РФ подвоїлася кількість районів, охоплених вірусом африкан

Пропонуємо до обговорення:
У РФ подвоїлася кількість районів, охоплених вірусом африканської чуми свиней - такої "величезної кількості" ніколи не фіксували

Дивися повний текст У РФ подвоїлася кількість районів, охоплених вірусом африканської чуми свиней - такої "величезної кількості" ніколи не фіксували.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101034
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 15:01

А мы со своими свиньями сами справляемся!
серенький
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2120
З нами з: 02.07.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 15:17

Щас во всем обвинят лабораторию в Грузии )))
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37867
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 15:22

  Faceless написав:Щас во всем обвинят лабораторию в Грузии )))

И правильно сделают. А вы что думали, "с неба упало"? 8)
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 15:29

  Faceless написав:Щас во всем обвинят лабораторию в Грузии )))


ну а что вы хотите от глупых и забитых тоталитаризмом и нищетой жителей страны третьего мира? :) соревноваться с исламистами в ненависти к западу - вот сфера, в которой подобные индивидуумы могут преуспеть. жидомассонские заговоры, заговоры фармкомпаний и производителей ГМО - это уже мейнстрим в определенных кругах :lol:
Востаннє редагувалось unrokan_pff в Вів 15 жов, 2013 15:41, всього редагувалось 1 раз.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 15:35

Молитесь чтобы эту дрянь нам не привезли, тогда нашим хрюшкам тапки, а как я без сала буду жить, сало для меня на первом месте, без шуток
nitrolog
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 15:53

  SAP написав:И правильно сделают. А вы что думали, "с неба упало"? 8)

А можно подробности?
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3546
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 662
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 чер, 2026 10:14
salvydas
2 987
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 12:15
anduzenko
2 1379
Переглянути останнє повідомлення
Вів 30 вер, 2025 07:24
shalavick
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама