США будуть відмовляти у візах чиновникам, причетним до поруш

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 25 жов, 2013 10:21

США будуть відмовляти у візах чиновникам, причетним до поруш

Пропонуємо до обговорення:
США будуть відмовляти у візах чиновникам, причетним до порушень прав людини

Дивися повний текст США будуть відмовляти у візах чиновникам, причетним до порушень прав людини - ЗМІ.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101036
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 25 жов, 2013 10:21

список Магнитского для хохлов) Ничего нового не придумали в госдепе
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 25 жов, 2013 10:34

Да нет.
Теперь кадый "коляднык", с семьёй Мельника будет иметь Эвропейское или Израэльское гражданство.
Для них беспредельничать в Уркаине - большое благо.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 25 жов, 2013 10:48

  Kudrjavuy написав:Да нет.
Теперь кадый "коляднык", с семьёй Мельника будет иметь Эвропейское или Израэльское гражданство.
Для них беспредельничать в Уркаине - большое благо.


Таки будет иметь. Но не даром - а за кое-какие "заслуги" перед Эвросообществом или США. А если будет делать наоборот - закроют дорогу на запад, и бежать с награбленным баблом будет некуда
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 25 жов, 2013 11:49

Good News Everyone!
Да и зачем государственному чиновнику ездить туда? ЗП у него не на столько большой, чтоб позволить себе туда поехать, а работу работать надо дома.
aga872
 
Повідомлень: 907
З нами з: 11.10.11
Подякував: 389 раз.
Подякували: 164 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 25 жов, 2013 13:37

  SAP написав:
  Kudrjavuy написав:Да нет.
Теперь кадый "коляднык", с семьёй Мельника будет иметь Эвропейское или Израэльское гражданство.
Для них беспредельничать в Уркаине - большое благо.


Таки будет иметь. Но не даром - а за кое-какие "заслуги" перед Эвросообществом или США. А если будет делать наоборот - закроют дорогу на запад, и бежать с награбленным баблом будет некуда

Заслуги?
Так уничтожение Украины, как промышленного конкурена.
У Тигибки спросите, за что раздают гражданство и почести харцызяки.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 890
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 15:58
vmalyshev
1 713
Переглянути останнє повідомлення
Сер 08 кві, 2026 14:29
salvydas
1 4448
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 13 бер, 2026 11:56
Victor8
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама