|
США будуть відмовляти у візах чиновникам, причетним до поруш |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 25 жов, 2013 10:21
Пропонуємо до обговорення: США будуть відмовляти у візах чиновникам, причетним до порушень прав людини
Дивися повний текст США будуть відмовляти у візах чиновникам, причетним до порушень прав людини - ЗМІ.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 25 жов, 2013 10:21
список Магнитского для хохлов) Ничего нового не придумали в госдепе
-
SAP
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 25 жов, 2013 10:34
Да нет. Теперь кадый "коляднык", с семьёй Мельника будет иметь Эвропейское или Израэльское гражданство. Для них беспредельничать в Уркаине - большое благо.
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 25 жов, 2013 10:48
Kudrjavuy написав:Да нет. Теперь кадый "коляднык", с семьёй Мельника будет иметь Эвропейское или Израэльское гражданство. Для них беспредельничать в Уркаине - большое благо.
Таки будет иметь. Но не даром - а за кое-какие "заслуги" перед Эвросообществом или США. А если будет делать наоборот - закроют дорогу на запад, и бежать с награбленным баблом будет некуда
-
SAP
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 25 жов, 2013 11:49
Good News Everyone! Да и зачем государственному чиновнику ездить туда? ЗП у него не на столько большой, чтоб позволить себе туда поехать, а работу работать надо дома.
-
aga872
-
-
- Повідомлень: 907
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 389 раз.
- Подякували: 164 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 25 жов, 2013 13:37
SAP написав: Kudrjavuy написав:Да нет. Теперь кадый "коляднык", с семьёй Мельника будет иметь Эвропейское или Израэльское гражданство. Для них беспредельничать в Уркаине - большое благо.
Таки будет иметь. Но не даром - а за кое-какие "заслуги" перед Эвросообществом или США. А если будет делать наоборот - закроют дорогу на запад, и бежать с награбленным баблом будет некуда
Заслуги? Так уничтожение Украины, как промышленного конкурена. У Тигибки спросите, за что раздают гражданство и почести харцызяки.
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
894 |
|
|
|
1 |
713 |
|
|
|
1 |
4449 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|