Microsoft обрушилася з критикою на нові iPad, обурившись "ро

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Нед 27 жов, 2013 21:22

Microsoft обрушилася з критикою на нові iPad, обурившись "ро

Пропонуємо до обговорення:
Microsoft обрушилася з критикою на нові iPad, обурившись "розвагами"

Дивися повний текст Microsoft обрушилася з критикою на нові iPad, обурившись "розвагами".
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101034
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 27 жов, 2013 21:22

Такі заяви Майкрософта, це примітивний гав-гав-тролінг від безсилля зробити бодай хоч щось конкурентне щодо Apple. Хоч я сам і сертифікований професіонал в інтерпритації Майкрософт, але буквально в останні роки максимально перейшов на Linux-рішення і з повагою ставлюся до Apple-інфраструктури. Майкрософт нагадує NokLu у своїй пихатості щодо конкурентів. p.s. Більше не буду сертифікуватися по Майкрософту (і вам не раджу!).
fanata
 
Повідомлень: 301
З нами з: 11.08.11
Подякував: 1 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 27 жов, 2013 22:08

Ну да забыли сказать и про вентиляторы их тоже ведь нет, у ipad. MS должно быть стыдно в 2002 представить операционку для tablet pc и ничему за 11 лет не научиться.

А про iWork, то кто хоть раз сделал презентацию в Keynote про PowerPoint вспомнит как о страшном сне.
Avers
Аватар користувача
 
Повідомлень: 702
З нами з: 25.07.09
Подякував: 25 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 27 жов, 2013 23:33

И тем не менее, доля MS на рынке о всем говорит. Идеальный софт сделать нельзя. А вот софт в отношении цена/качество, здесь рынок сам все разрулил. На рынке больших серверов рулит линукс. Но средние бизнес решения идут только на MS. Здесь линукс выберают только те, кто уж совсем не хочет копейку заплатить. Так они и к професионалам не обращаются, а часто либо ставят бесплатное "полурабочее", или нанимают школьников.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 27 жов, 2013 23:49

delicious
Видать Вы сильно в теме, если такое пишете. Особенно позабавило про школьников.
toejam82
 
Повідомлень: 322
З нами з: 13.12.12
Подякував: 298 раз.
Подякували: 78 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 27 жов, 2013 23:55

Re: Microsoft обрушилася з критикою на нові iPad, обурившись

как обычный пользователь, который использует компьютер для работы, могу сказать, что айпад действительно для работы вобще не подходит. кажется для него даже специальный термин выдумали (хотя может и не для него, но я этот термин впервые увидел в статье про айпад)- "потребление контента". возможно, с этим он и хорошо справляется, но что-то сделать на нем нереально.
и пускай у МС пока проблемы и они в отстающих из-за слабой автономности, но их планшетники намного функциональнее. ну а над экономными процессорами сейчас интел работает полным ходом, так что довольно скоро ситуация на рынке планшетников может резко измениться.
tiamin
 
Повідомлень: 954
З нами з: 16.09.09
Подякував: 1298 раз.
Подякували: 181 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 28 жов, 2013 00:56

Re: Microsoft обрушилася з критикою на нові iPad, обурившись

  delicious написав:И тем не менее, доля MS на рынке о всем говорит.

Так уж и обо всём? :)
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 28 жов, 2013 04:33

  toejam82 написав:delicious
Видать Вы сильно в теме, если такое пишете. Особенно позабавило про школьников.


Ну давайте просвятите меня. Еще ниразу в жизни я небыл неправ.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 28 жов, 2013 07:48

Re: Microsoft обрушилася з критикою на нові iPad, обурившись

  delicious написав:Еще ниразу в жизни я небыл неправ.


Ну хоть бы смайлик что ли поставили.. :-)
Ошиблись, кстати, уже прямо здесь - не "просвятите", а "просветите". От "просвещение", "свет", а не от "святость", "святой".

Хотя.. Судя по второй части поста, может Вы по-другому написать и не можете :mrgreen:
Востаннє редагувалось kappkann в Пон 28 жов, 2013 08:02, всього редагувалось 2 разів.
kappkann
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 28 жов, 2013 07:57

delicious
Как минимум вы уже ошиблись в грамматике :)
Hello
 
 
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 536
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 13:29
lexxi
1 2090
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 тра, 2026 06:29
balta_laska
1 1613
Переглянути останнє повідомлення
Пон 27 кві, 2026 17:08
smarol1109
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама