У Норвегії придумали - як тирсу й тріски перетворити на етан

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 28 жов, 2013 12:36

У Норвегії придумали - як тирсу й тріски перетворити на етан

Пропонуємо до обговорення:
Дослідники сподіваються, що їхні розробки дозволять покласти край використанню продовольчої сировини для отримання біопалива

Дивися повний текст У Норвегії придумали - як тирсу й тріски перетворити на етанол за кілька годин.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 28 жов, 2013 12:36

"А если б водку гнать не из опилок,
То что б нам было с пяти бутылок?"
(С)В.Высоцкий
intrudermail
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 08:33

О том,как произвести этанол из любого целлюлозосодержащего вешества ,весьма незамысловатым способом, известно любому,знакомому хоть немного с химией.
Whitebeast
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 08:52

  Whitebeast написав:О том,как произвести этанол из любого целлюлозосодержащего вешества ,весьма незамысловатым способом, известно любому,знакомому хоть немного с химией.


вы статью не читали? :)
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 29 жов, 2013 11:46

  Whitebeast написав:О том,как произвести этанол из любого целлюлозосодержащего вешества ,весьма незамысловатым способом, известно любому,знакомому хоть немного с химией.

за пару часов, а не за 7 дней;) читайте внимательно
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 13:53

  roman tr. написав:
  Whitebeast написав:О том,как произвести этанол из любого целлюлозосодержащего вешества ,весьма незамысловатым способом, известно любому,знакомому хоть немного с химией.


вы статью не читали? :)

"Любому,знакомому хоть немного с химией" читать подобные статьи не обязательно. :)
Sergei
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 01.03.07
Подякував: 77 раз.
Подякували: 499 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1536
Переглянути останнє повідомлення
Суб 10 сер, 2024 11:25
a77
1 732
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 вер, 2023 14:09
bodia1406
1 831
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 тра, 2023 12:44
alter
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама