Кабмін рекомендував перенести робочий день з 6 листопада на

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Чет 31 жов, 2013 11:37

Кабмін рекомендував перенести робочий день з 6 листопада на

Пропонуємо до обговорення:
У Києві переноситься робочий день з 6 листопада на 9 листопада

Дивися повний текст Кабмін рекомендував перенести робочий день з 6 листопада на 9 листопада - у Києві.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 31 жов, 2013 11:37

На Новый Год рабочие дни переносить нельзя, а здесь можно... Опять садики работать не будут и родители будут ломать голову куда деть детей. Одним словом - идиоты!
Азаров иди бюджет наполняй, а не фигней страдай!
Kaniroga
 
Повідомлень: 44
З нами з: 12.01.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 31 жов, 2013 11:41

ПіРасти, за умов відсутності покращання, виріщили попіаритись на різноманітних совкових святах, і різноманітні помпезні "дні визволення" на їх думку найкращі для цього помічники...
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 31 жов, 2013 11:42

А 9-ту річницю Майдану відзначатимуть???
biron
Аватар користувача
 
Повідомлень: 37
З нами з: 04.10.13
Подякував: 58 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 31 жов, 2013 11:45

biron
Однозначно будуть! ПіаРасти черговий раз виведуть на Майдан "тітушок" та під прикриттям Беркута кошній нардеп від ПР Калашніков вчергове буде розповідати про "вялікого лідєра украіского народа Віктара Фьодовіча"...
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 31 жов, 2013 11:47

Бandera Я тоді не міг собі уявити, що все прийде до такого сумного фіналу
biron
Аватар користувача
 
Повідомлень: 37
З нами з: 04.10.13
Подякував: 58 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 31 жов, 2013 12:06

Бред какой-то.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23484
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 31 жов, 2013 12:07

Дефолт что ли 6-го объявят?
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23484
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 31 жов, 2013 12:48

Пусть отдыхают, а мы тут в провинции поработаем.
zipipipikus
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 31 жов, 2013 14:31

  zipipipikus написав:Пусть отдыхают, а мы тут в провинции поработаем.

я бы лучше 6-го поработал, чем в субботу, пока вы в "провинции" будете проводить время с семьями и друзями...
p_d_boiko
 
Повідомлень: 309
З нами з: 17.12.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 907
Переглянути останнє повідомлення
Сер 18 бер, 2026 23:16
moveton
1 4518
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 січ, 2026 14:23
moveton
1 1739
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 гру, 2025 07:34
platan_av
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама