|
Кабмін рекомендував перенести робочий день з 6 листопада на |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 31 жов, 2013 11:37
Пропонуємо до обговорення: У Києві переноситься робочий день з 6 листопада на 9 листопада
Дивися повний текст Кабмін рекомендував перенести робочий день з 6 листопада на 9 листопада - у Києві.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 31 жов, 2013 11:37
На Новый Год рабочие дни переносить нельзя, а здесь можно... Опять садики работать не будут и родители будут ломать голову куда деть детей. Одним словом - идиоты! Азаров иди бюджет наполняй, а не фигней страдай!
-
Kaniroga
-
-
- Повідомлень: 44
- З нами з: 12.01.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 3 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 31 жов, 2013 11:41
ПіРасти, за умов відсутності покращання, виріщили попіаритись на різноманітних совкових святах, і різноманітні помпезні "дні визволення" на їх думку найкращі для цього помічники...
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 31 жов, 2013 11:42
А 9-ту річницю Майдану відзначатимуть???
-
biron
-
-
- Повідомлень: 37
- З нами з: 04.10.13
- Подякував: 58 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 31 жов, 2013 11:45
biron Однозначно будуть! ПіаРасти черговий раз виведуть на Майдан "тітушок" та під прикриттям Беркута кошній нардеп від ПР Калашніков вчергове буде розповідати про "вялікого лідєра украіского народа Віктара Фьодовіча"...
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 31 жов, 2013 11:47
Бandera Я тоді не міг собі уявити, що все прийде до такого сумного фіналу
-
biron
-
-
- Повідомлень: 37
- З нами з: 04.10.13
- Подякував: 58 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 31 жов, 2013 12:06
Бред какой-то.
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23487
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Чет 31 жов, 2013 12:07
Дефолт что ли 6-го объявят?
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23487
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Чет 31 жов, 2013 12:48
Пусть отдыхают, а мы тут в провинции поработаем.
-
zipipipikus
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 31 жов, 2013 14:31
zipipipikus написав:Пусть отдыхают, а мы тут в провинции поработаем.
я бы лучше 6-го поработал, чем в субботу, пока вы в "провинции" будете проводить время с семьями и друзями...
-
p_d_boiko
-
-
- Повідомлень: 309
- З нами з: 17.12.12
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 26 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
911 |
|
|
|
1 |
4520 |
|
|
|
1 |
1739 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|