Українцям готують нові платіжки за зайві житлові квадрати

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Чет 07 лис, 2013 10:58

Українцям готують нові платіжки за зайві житлові квадрати

Пропонуємо до обговорення:
Українцям готують нові платіжки за зайві житлові квадрати

Дивися повний текст Українцям готують нові платіжки за зайві житлові квадрати.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 лис, 2013 10:58

задрали ригі
sdsss
 
Повідомлень: 53
З нами з: 20.03.13
Подякував: 6 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 лис, 2013 11:07

владелец одной квартиры 119 квадратов не платит налог, пладелец двух хрущиков 45 и 30 квадратов платит.
yura_
1
 
Повідомлень: 21929
З нами з: 02.06.12
Подякував: 1060 раз.
Подякували: 1314 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 лис, 2013 11:21

yura_
Как я понимаю кол-во квартир не имеет значения, берется в расчет суммарная площадь последних. Хоть у тебя 4 хруща по 29,5 квадратов ты не мажор :)
DEMONG
 
Повідомлень: 157
З нами з: 04.02.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 лис, 2013 11:35

yura_
Изменили уже.
Считается общая площадь квартир и домов.
alaberdi
 
Повідомлень: 298
З нами з: 31.05.12
Подякував: 20 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 лис, 2013 11:45

Re: Українцям готують нові платіжки за зайві житлові квадрат

  alaberdi написав:yura_
Изменили уже.
Считается общая площадь квартир и домов.


НА сегодня считается сумарно.
bearbog
 
Повідомлень: 44
З нами з: 12.03.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 лис, 2013 11:53

Возможно, именно для этого предварительно "легли" госреестры, и к ним получили доступ "невідомі особи".
Теперь до нового года каждого владельца квартиры свыше 120 кв.м. вызовут в налоговую, чтобы сверить, и заставят платить налог.
В нашей стране уже ничему не удивишься...
Востаннє редагувалось Obval_Defoltovich в Чет 07 лис, 2013 11:55, всього редагувалось 1 раз.
Obval_Defoltovich
1
 
Повідомлень: 3519
З нами з: 14.06.10
Подякував: 345 раз.
Подякували: 900 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 лис, 2013 11:53

  alaberdi написав:yura_
Изменили уже.
Считается общая площадь квартир и домов.


спасибо за информацию!!!
yura_
1
 
Повідомлень: 21929
З нами з: 02.06.12
Подякував: 1060 раз.
Подякували: 1314 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 07 лис, 2013 11:59

"если квартира — больше чем 240 кв. м, а дом — больше чем 700 кв. м." - это же говорится об одном объекте недвижимости, а есть такие квартиры, это же не квартира а музей по размеру)
V_maen_Vendetta
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 07 лис, 2013 12:00

Я так понимаю, что сверкой рыбачат тех, кто прошел мимо баз из-за последних косяков. Их рано или поздно и так найдут, но тут предлагают сдаться самим.
500
 
Повідомлень: 1480
З нами з: 11.09.13
Подякував: 32 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1047
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 13:29
lexxi
1 2131
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 тра, 2026 06:29
balta_laska
1 1634
Переглянути останнє повідомлення
Пон 27 кві, 2026 17:08
smarol1109
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама