|
Українцям готують нові платіжки за зайві житлові квадрати |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 07 лис, 2013 10:58
Пропонуємо до обговорення: Українцям готують нові платіжки за зайві житлові квадрати
Дивися повний текст Українцям готують нові платіжки за зайві житлові квадрати.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 07 лис, 2013 10:58
задрали ригі
-
sdsss
-
-
- Повідомлень: 53
- З нами з: 20.03.13
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 6 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 07 лис, 2013 11:07
владелец одной квартиры 119 квадратов не платит налог, пладелец двух хрущиков 45 и 30 квадратов платит.
-
yura_
-
1
-
- Повідомлень: 21929
- З нами з: 02.06.12
- Подякував: 1060 раз.
- Подякували: 1314 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 07 лис, 2013 11:21
yura_ Как я понимаю кол-во квартир не имеет значения, берется в расчет суммарная площадь последних. Хоть у тебя 4 хруща по 29,5 квадратов ты не мажор 
-
DEMONG
-
-
- Повідомлень: 157
- З нами з: 04.02.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 11 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 07 лис, 2013 11:35
yura_ Изменили уже. Считается общая площадь квартир и домов.
-
alaberdi
-
-
- Повідомлень: 298
- З нами з: 31.05.12
- Подякував: 20 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 07 лис, 2013 11:45
alaberdi написав:yura_ Изменили уже. Считается общая площадь квартир и домов.
НА сегодня считается сумарно.
-
bearbog
-
-
- Повідомлень: 44
- З нами з: 12.03.10
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 07 лис, 2013 11:53
Возможно, именно для этого предварительно "легли" госреестры, и к ним получили доступ "невідомі особи". Теперь до нового года каждого владельца квартиры свыше 120 кв.м. вызовут в налоговую, чтобы сверить, и заставят платить налог. В нашей стране уже ничему не удивишься...
Востаннє редагувалось Obval_Defoltovich в Чет 07 лис, 2013 11:55, всього редагувалось 1 раз.
-
Obval_Defoltovich
-
1
-
- Повідомлень: 3519
- З нами з: 14.06.10
- Подякував: 345 раз.
- Подякували: 900 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 07 лис, 2013 11:53
alaberdi написав:yura_ Изменили уже. Считается общая площадь квартир и домов.
спасибо за информацию!!!
-
yura_
-
1
-
- Повідомлень: 21929
- З нами з: 02.06.12
- Подякував: 1060 раз.
- Подякували: 1314 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 07 лис, 2013 11:59
"если квартира — больше чем 240 кв. м, а дом — больше чем 700 кв. м." - это же говорится об одном объекте недвижимости, а есть такие квартиры, это же не квартира а музей по размеру)
-
V_maen_Vendetta
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 07 лис, 2013 12:00
Я так понимаю, что сверкой рыбачат тех, кто прошел мимо баз из-за последних косяков. Их рано или поздно и так найдут, но тут предлагают сдаться самим.
-
500
-
-
- Повідомлень: 1480
- З нами з: 11.09.13
- Подякував: 32 раз.
- Подякували: 212 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1048 |
П'ят 26 чер, 2026 13:29 lexxi
|
|
|
1 |
2131 |
|
|
|
1 |
1634 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|