|
Табачник пообіцяв підвищити зарплати держслужбовцям освіти |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 30 жов, 2013 10:04
Пропонуємо до обговорення: Табачник пообіцяв підвищити зарплати держслужбовцям освіти
Дивися повний текст Табачник пообіцяв підвищити зарплати держслужбовцям освіти.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 30 жов, 2013 10:04
Мені дуже хотілося б задати питання пану Табачнику. "Невже підвищення заробітної платти на 20-30 грн. вирішать фінансові проблемі в сім'ях працівників освіти, коли загальні ціни в країні в цей же час підвищуються на 200-300грн."? Наталя
-
natali_afanasyeva
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 30 жов, 2013 10:32
natali_afanasyeva уверен, что многие хотели бы задать ему не один вопрос. Только отвечать он ни за что не будет. Это птица высокого полета, простым людям его не понять.
-
ТупУм
-
- Критикан
-
- Повідомлень: 4214
- З нами з: 25.01.06
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 447 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 26 лис, 2013 21:11
Це балачки! Поки що разом з "іншими колегами Кабміну" заготовили проект Держбюджету-2014, де зарплата держслужбовцям взагалі заморожується.Побачимо, що "заспівають" у грудні, під час розгляду....
-
zpm1948
-
-
- Повідомлень: 8
- З нами з: 26.11.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 13:56
Сьогодні КМУ списав відсутність коштів на майдан та окремих міністрів. Невже й Табачник попаде під роздачу!?
-
zpm1948
-
-
- Повідомлень: 8
- З нами з: 26.11.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 04 січ, 2014 17:15
Вже так забрехалася влада в цілому, що коментувати "сподівання" окремого міністра просто немає сенсу. Листопадові підозри реалізувалися!
-
zpm1948
-
-
- Повідомлень: 8
- З нами з: 26.11.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 04 січ, 2014 19:10
если повысили - это уже плюс, а вообще если не нравится что-то всегда есть пути для отхода.
-
TimohaD
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 09 січ, 2014 21:03
TimohaD2. Так нічого не підвищували рядовим (т ч освітнім) держслужбовцям та пенсіонерам з 2008 року. Тепер цю "заморозку" продовжили до 2015 року.Коментувати необхідно аргументовано!
-
zpm1948
-
-
- Повідомлень: 8
- З нами з: 26.11.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1493 |
|
|
|
2 |
1332 |
|
|
|
2 |
1362 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|