Не як в Україні: 2 турецьких міністри пішли у відставку чере

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 11:21

Не як в Україні: 2 турецьких міністри пішли у відставку чере

Пропонуємо до обговорення:
Двоє турецьких міністрів пішли у відставку через корупційний скандал

Дивися повний текст Не як в Україні: 2 турецьких міністри пішли у відставку через корупційний скандал.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 11:21

Даже турки - и те борются с коррупцией...
Kren_
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 11:31

Фантастика для наших реалий.
1-я сказка. Арестован сын украинского министра
2-я сказка. Министр подал в отставку после прочтения 1-й сказки
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 12:20

По факту - молодцы, нашим учиться :) Но вот вопрос - "...полиция разогнала демонстрантов с помощью слезоточивого газа и водометов..." - а где мировое бурление ? :) А где обвинения в садизме и противозаконности ? :) Или мировая общественность бурлит ежели как это произошло с 4 утра да в Украине ? :)
DrB
 
Повідомлень: 2676
З нами з: 08.01.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 1127 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 12:30

Если вы не слышали это не значит,что реакции не было...
Вопрос-Кому "нашим" учится и кто их научит?Нашим судам, прокурорам или миллиции?Научат те что сидят дома?
Flex
 
Повідомлень: 884
З нами з: 17.08.11
Подякував: 64 раз.
Подякували: 329 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 12:41

  DrB написав:По факту - молодцы, нашим учиться :) Но вот вопрос - "...полиция разогнала демонстрантов с помощью слезоточивого газа и водометов..." - а где мировое бурление ? :) А где обвинения в садизме и противозаконности ? :) Или мировая общественность бурлит ежели как это произошло с 4 утра да в Украине ? :)


В том то и дело. Если порядок и справедливость - так во всём и везде.
А так получается: одним - можно безнаказанно грабить бюджет,вымогать взятки, давить джипами прохожих,насиловать. А другим - и поорать на майдане НЕ МОГИ! :?:
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 381
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 11:34
R2
1 1150
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 2376
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама