За ціни золота 1100 доларів за унцію половина галузі може ст

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 08:49

За ціни золота 1100 доларів за унцію половина галузі може ст

Пропонуємо до обговорення:
За ціни золота 1100 доларів за унцію половина галузі може стати нерентабельною

Дивися повний текст За ціни золота 1100 доларів за унцію половина галузі може стати нерентабельною.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 08:49

Лукавят. А как же раньше было рентабельным заниматься добычей золота, когда его цена была 300 долларов за унцию???
dinamo
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1296
З нами з: 04.01.10
Подякував: 57 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 10:39

Аминь!
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 10:56

а Саша Охрименко говорил что инвест монеты это норм... будут тока доражать!!!!
вот тебе и удорожало золотце... кто в него влаживается хз? маржа покупки продажи банка не малая... какой годовой рост цены в среднем...
stokoz
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 21.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 309 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 10:57

  Masterpiece написав:Сорос свое золото продал еще по 1600 долларов, сейчас смеется и покупает по 1200 :lol:


откуда инфа про покупки? кстати, золото держит уровень с июля. спекулятивно я бы покупал по 1221 с целью 1400 и стопом 1165. на физическом рынке так не поиграешь. но такие "краткосрочные инвестиции" подразумевают низкие издержки на операции покупки-продажи.


http://fotohost.org/images/a1a28bcf-32kB.png
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 14:26

Re: За ціни золота 1100 доларів за унцію половина галузі мож

  Masterpiece написав:Сорос свое золото продал еще по 1600 долларов, сейчас смеется и покупает по 1200

покупает ли...
mlynok
 
Повідомлень: 240
З нами з: 08.06.10
Подякував: 68 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 14:59

Слава Богу, мыльный пузырь с золотом лопнул!...
svd_shi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 129
З нами з: 30.12.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 20:02

давно пора, вступаем в эру Водолея
...эру новых знаний
volahub
 
Повідомлень: 159
З нами з: 11.10.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 22:05

ну ничего,жирок нагуляли, могут и потерпеть или приспосабливаться начать
kos65
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1345
З нами з: 10.06.12
Подякував: 87 раз.
Подякували: 208 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 07 січ, 2014 12:02

ті багаті родовища, що добували по 300 дол за унцію виснажуються, виробництво дорожчає(інфляція) коли це було? При виключно промисловому попиті на фіз золото ціна вільно може триматися на 800. А так є ще ювелірка і державні резерви. З приватних інвесторів зараз іде відтік.
w1961
Аватар користувача
 
Повідомлень: 177
З нами з: 27.11.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 883
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 чер, 2026 09:52
salvydas
1 525
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 08:30
bekarevich_ms
4 1758
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 17:01
vt313
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама