|
Американці купили 5% агрохолдингу українського мільярдера Ба |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 13 січ, 2014 12:54
Пропонуємо до обговорення: Американці купили 5% агрохолдингу Бахматюка
Дивися повний текст Американці купили 5% агрохолдингу українського мільярдера Бахматюка.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101036
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 12:54
вот против чего надо майданить, по уму-то
-
vena39
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 13:13
vena39 написав:вот против чего надо майданить, по уму-то
против иностранных инвестиций?  да уж, совок неистребим
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 14:39
roman tr. написав:против иностранных инвестиций?  да уж, совок неистребим
Они скупят наше всьо
-
Alex Gorsh
-
-
- Повідомлень: 1309
- З нами з: 15.01.13
- Подякував: 45 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 15:10
roman tr. написав:против иностранных инвестиций? да уж, совок неистребим
Это не инвестиции, это покупка украинской земли.
-
vena39
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 15:30
vena39 написав: roman tr. написав:против иностранных инвестиций? да уж, совок неистребим
Это не инвестиции, это покупка украинской земли.
Точно, теперь вывезут нашу землю в Штаты
-
Alex Gorsh
-
-
- Повідомлень: 1309
- З нами з: 15.01.13
- Подякував: 45 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 15:39
Alex Gorsh написав:Точно, теперь вывезут нашу землю в Штаты
А вот как бы Мадагаскар не случился, вообще иностранные "инвестиции" от земли следовало бы отвадить. Ато, вроде и власть, а землей не владеет вообще никак получается.
-
vena39
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 15:45
vena39 написав: roman tr. написав:против иностранных инвестиций? да уж, совок неистребим
Это не инвестиции, это покупка украинской земли.
у агрохолдингов земля в аренде, а не в собственности, вроде бы
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 17:05
roman tr. написав:у агрохолдингов земля в аренде, а не в собственности, вроде бы
На 49 лет?
-
AVD
-
-
- Повідомлень: 1341
- З нами з: 19.03.12
- Подякував: 89 раз.
- Подякували: 380 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 13 січ, 2014 17:06
бахматюк молодца
-
adeges
-
-
- Повідомлень: 4632
- З нами з: 14.03.06
- Подякував: 435 раз.
- Подякували: 1079 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1223 |
|
|
|
2 |
2007 |
|
|
|
1 |
877 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|